lomiri-online-accounts-client - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
hr: Odustani

en: wants to access your %2 account
hr: želi pristupiti vašem %2 računu

en: Allow
hr: Dopusti

en: Add another account…
hr: Dodaj drugi račun...

en: Don't allow
hr: Zabrani

en: Remove account…
hr: Ukloni račun...

en: This service is not available right now. Try again later.
hr: Ova usluga trenutno nije dostupna. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Try Again
hr: Pokušaj ponovno

en: Loading…
hr: Učitavanje...

en: Remove account
hr: Ukloni račun

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
hr: %1 račun će biti uklonjen samo s vašeg telefona. Ponovno ga možete dodati kasnije.

en: Remove
hr: Ukloni

en: Access to this account:
hr: Pristup ovom računu:

en: Duplicate account
hr: Duplikat računa

en: There is already an account created for this email address.
hr: Već postoji račun stvoren za ovu adresu e-pošte.

en: OK
hr: U redu
