lomiri-online-accounts-client - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ms: Batal

en: Allow
ms: Izin

en: Add another account…
ms: Tambah akaun lain...

en: Don't allow
ms: Jangan izin

en: Remove account…
ms: Buang akaun...

en: Loading…
ms: Memuatkan...

en: Remove account
ms: Buang akaun

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ms: Akaun %1 akan hanya dibuang dari telefon anda. Anda boleh tambah ia kemudian nanti.

en: Remove
ms: Buang

en: Access to this account:
ms: Capai ke akaun ini:
