lomiri-online-accounts-client - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sr: Откажи

en: wants to access your %2 account
sr: жели да приступи вашем %2 налогу

en: Allow
sr: Допусти

en: Add another account…
sr: Додајте други налог...

en: Don't allow
sr: Не допуштај

en: ID
sr: ИБ

en: Remove account…
sr: Уклони налог...

en: This service is not available right now. Try again later.
sr: Овај сервис ноје тренутно доступан. Покушајте поново касније.

en: Try Again
sr: Покушајте поново

en: Loading…
sr: Учитавам...

en: Remove account
sr: Уклони налог

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
sr: Налог „%1“ ће бити уклоњен само са вашег телефона. Можете га касније поново додати.

en: Remove
sr: Уклони

en: Access to this account:
sr: Приступ овом налогу:

en: Duplicate account
sr: Дуплирани налог

en: There is already an account created for this email address.
sr: Већ остоји налог креиран са овом адресом епоште.

en: OK
sr: У реду
