lomiri-online-accounts-client - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: wants to access your %2 account
uk: хоче отримати доступ до вашого облікового запису %2

en: Allow
uk: Дозволити

en: Add another account…
uk: Додати обліковий запис…

en: Don't allow
uk: Заборонити

en: Remove account…
uk: Вилучити обліковий запис…

en: This service is not available right now. Try again later.
uk: Ця служба зараз недоступна. Повторіть спробу пізніше.

en: Try Again
uk: Спробувати знову

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Remove account
uk: Вилучення облікового запису

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
uk: Дані облікового запису %1 буде вилучено лише з вашого телефону. Пізніше ви зможете знову їх додати.

en: Remove
uk: Видалити

en: Access to this account:
uk: Доступ до цього облікового запису:

en: Duplicate account
uk: Дублювання облікового запису

en: There is already an account created for this email address.
uk: Для цієї адреси електронної пошти вже створено обліковий запис.

en: OK
uk: ОК
