lomiri-online-accounts-client - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
eu: Utzi

en: Allow
eu: Baimendu

en: Add another account…
eu: Gehitu beste kontu bat…

en: Don't allow
eu: Ez baimendu

en: ID
eu: IDa

en: Remove account…
eu: Kendu kontua…

en: Loading…
eu: Kargatzen...

en: Remove account
eu: Kendu kontua

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
eu: %1 kontua zure telefonotik soilik kenduko da. Geroago berriro gehi dezakezu.

en: Remove
eu: Kendu

en: Access to this account:
eu: Kontu honetara sarbidea:
