lomiri-online-accounts-client - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: wants to access your %2 account
gl: desexa acceder á súa conta %2

en: Allow
gl: Permitir

en: Add another account…
gl: Engadir outra conta...

en: Don't allow
gl: Rexeitar

en: Remove account…
gl: Eliminar a conta...

en: This service is not available right now. Try again later.
gl: Este servizo non está dispoñíbel neste intre. Ténteo máis tarde.

en: Try Again
gl: Tentar de novo

en: Loading…
gl: Cargando...

en: Remove account
gl: Eliminar esta conta

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
gl: A conta %1 eliminarase só do teléfono. Pode engadila de novo noutro momento.

en: Remove
gl: Eliminar

en: Access to this account:
gl: Acceder a esta conta:

en: Duplicate account
gl: Conta duplicada

en: There is already an account created for this email address.
gl: Xa existe unha conta con este enderezo de correo electrónico.

en: OK
gl: Aceptar
