lomiri-online-accounts-client - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
br: Nullañ

en: wants to access your %2 account
br: a venn mont d'ho kont %2

en: Allow
br: Aotren

en: Add another account…
br: Ouzhpennañ ur gont all...

en: Don't allow
br: Nac'h

en: Remove account…
br: Dilemel ar gont...

en: This service is not available right now. Try again later.
br: Ne c'haller ket ober gant ar servij-mañ er mare-mañ. Esaeit adarre diwezhatoc'h.

en: Try Again
br: Esaeañ adarre

en: Loading…
br: O kargañ...

en: Remove account
br: Dilemel ar gont

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
br: Ar gont  %1 a vo dilamet diwar ho pellgomzer nemetken. Gallout a reoc'h adlakaat anezhi diwezhatoc'h.

en: Remove
br: Dilemel

en: Access to this account:
br: Mont d'ar gont-mañ :

en: Duplicate account
br: Kont doubl

en: There is already an account created for this email address.
br: Bez' ez eus ur gont dija evit ar chomlec'h postel-mañ.

en: OK
br: Mat eo
