lomiri-online-accounts-client - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Allow
id: Izinkan

en: Add another account…
id: Tambah akun lain...

en: Don't allow
id: Jangan izinkan

en: Remove account…
id: Hapus akun...

en: Loading…
id: Memuat…

en: Remove account
id: Hapus akun

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
id: Akun %1 hanya akan dihapus dari telepon Anda. Anda dapat menambahkannya lagi nanti.

en: Remove
id: Hapus

en: Access to this account:
id: Akses ke akun  ini:
