lomiri-online-accounts-client - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Allow
mr: परवानगी द्या

en: Don't allow
mr: परवानगी दॆऊ नका

en: ID
mr: ओळख

en: Remove account…
mr: खाते काढुन टाका

en: Loading…
mr: लोड करत आहे...

en: Remove account
mr: खाते काढुन टाका

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
mr: %1 हॆ खाते फक्त फॊन मधुन काढण्यात यॆईल. नंतर तुम्ही तॆ समाविष्ट करु शकता.

en: Remove
mr: काढून टाका

en: Access to this account:
mr: खात्यांमध्यॆ प्रवॆश
