lomiri-online-accounts-client - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Allow
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ

en: Add another account…
pa: ਹੋਰ ਖਾਤਾ ਜੋੜੋ...

en: Don't allow
pa: ਮਨਜ਼ੂਰੀ ਨਾ ਦਿਓ

en: Remove account…
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਹਟਾਓ...

en: Loading…
pa: …ਲੋਡ ਕੀਤਾ ਜਾ ਰਿਹਾ ਹੈ

en: Remove account
pa: ਅਕਾਊਂਟ ਹਟਾਓ

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
pa: %1 ਅਕਾਊਂਟ ਕੇਵਲ ਤੁਹਾਡੇ ਫੋਨ ਤੋਂ ਹੀ ਹਟਾਇਆ ਜਾਵੇਗਾ। ਤੁਸੀਂ ਇਸ ਨੂੰ ਬਾਅਦ ਵਿੱਚ ਫੇਰ ਜੋੜ ਸਕਦੇ ਹੋ।

en: Remove
pa: ਹਟਾਓ

en: Access to this account:
pa: ਇਹ ਅਕਾਊਂਟ ਲਈ ਪਹੁੰਚ:
