lomiri-online-accounts-client - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: Allow
gd: Ceadaich

en: Add another account…
gd: Cuir cunntas eile ris…

en: Don't allow
gd: Na ceadaich

en: Remove account…
gd: Thoir cunntas air falbh...

en: Loading…
gd: 'Ga luchdadh…

en: Remove account
gd: Thoir an cunntas air falbh

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
gd: Thèid an cunntas %1 a thoirt air falbh on fhòn agad. 'S urrainn dhut a chur ris a-rithist às a dhèidh seo.

en: Remove
gd: Thoir air falbh

en: Access to this account:
gd: Cothrom air a' chunntas seo:
