lomiri-online-accounts-client - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: wants to access your %2 account
it: vorrebbe accedere all'account %2

en: Allow
it: Consenti

en: Add another account…
it: Aggiungi nuovo account…

en: Don't allow
it: Non consentire

en: Remove account…
it: Rimuovi account…

en: This service is not available right now. Try again later.
it: Questo servizio non è al momento disponibile. Riprovare più tardi.

en: Try Again
it: Riprova

en: Loading…
it: Caricamento…

en: Remove account
it: Rimuovi account

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
it: L'account %1 verrà rimosso solo dal telefono. Sarà possibile aggiungerlo nuovamente in un secondo momento.

en: Remove
it: Rimuovi

en: Access to this account:
it: Accedere a questo account:

en: Duplicate account
it: Duplica account

en: There is already an account created for this email address.
it: Esiste già un account creato per questo indirizzo email.
