lomiri-online-accounts-client - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ro: Anulează

en: Allow
ro: Permite

en: Add another account…
ro: Adăugați un alt cont...

en: Don't allow
ro: Nu permite

en: Remove account…
ro: Ștergere cont...

en: Loading…
ro: Se încarcă…

en: Remove account
ro: Șterge contul

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ro: Contul %1 va fi șters numai de pe telefon. Îl veți putea adăuga mai târziu.

en: Remove
ro: Șterge

en: Access to this account:
ro: Access la acest cont:
