lomiri-online-accounts-client - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: wants to access your %2 account
fr: veut accéder à votre compte %2

en: Allow
fr: Autoriser

en: Add another account…
fr: Ajouter un autre compte…

en: Don't allow
fr: Refuser

en: Remove account…
fr: Supprimer un compte…

en: This service is not available right now. Try again later.
fr: Le service n'est pas disponible pour le moment. Veuillez réessayer plus tard.

en: Try Again
fr: Réessayer

en: Loading…
fr: Chargement…

en: Remove account
fr: Supprimer le compte

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
fr: Le compte %1 sera uniquement supprimé de votre téléphone. Vous pourrez l'ajouter de nouveau plus tard.

en: Remove
fr: Supprimer

en: Access to this account:
fr: Accéder à ce compte :

en: Duplicate account
fr: Compte en double

en: There is already an account created for this email address.
fr: Il existe déjà un compte pour cette adresse électronique.
