lomiri-online-accounts-client - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
hu: Mégse

en: wants to access your %2 account
hu: hozzászeretne férni ehhez: %2

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Add another account…
hu: Másik fiók hozzáadása…

en: Don't allow
hu: Megtagadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Remove account…
hu: Fiók eltávolítása

en: This service is not available right now. Try again later.
hu: A szolgáltatás jelenleg nem elérhető. Próbálja újra később.

en: Try Again
hu: Újrapróbálás

en: Loading…
hu: Betöltés…

en: Remove account
hu: Fiók eltávolítása

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
hu: A(z) %1 fiók eltávolításra kerül a telefonjából. Később bármikor újra hozzáadhatja.

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Access to this account:
hu: Hozzáférhet ehhez a fiókhoz:

en: Duplicate account
hu: Duplikált fiók

en: There is already an account created for this email address.
hu: Már van egy fiók ehhez az e-mail címhez.
