lomiri-online-accounts-client - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: wants to access your %2 account
fr: veut accéder à votre compte %2

en: Add another account…
fr: Ajouter un autre compte...

en: Don't allow
fr: Refuser

en: This service is not available right now. Try again later.
fr: Ce service n'est pas disponible pour l'instant. Veuillez ressayer plus tard.

en: Try Again
fr: Ressayer

en: Loading…
fr: Chargement…

en: Access to this account:
fr: Accès à ce compte :

en: Duplicate account
fr: Compte en double

en: There is already an account created for this email address.
fr: Un compte est déjà créé pour cette adresse courriel.
