lomiri-online-accounts-client - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: wants to access your %2 account
nl: wil toegang tot je %2-account

en: Allow
nl: Toestaan

en: Add another account…
nl: Ander account toevoegen…

en: Don't allow
nl: Weigeren

en: ID
nl: Id

en: Remove account…
nl: Account verwijderen…

en: This service is not available right now. Try again later.
nl: De dienst is momenteel niet beschikbaar - probeer het later opnieuw.

en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Loading…
nl: Bezig met laden…

en: Remove account
nl: Account verwijderen

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
nl: Het %1-account wordt alleen van je telefoon verwijderd - je kunt het te allen tijde weer toevoegen.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Access to this account:
nl: Toegang tot dit account:

en: Duplicate account
nl: Duplicaat

en: There is already an account created for this email address.
nl: Er is al een account met dit e-mailadres.

en: OK
nl: Oké
