lomiri-online-accounts-client - en to pt_BR translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pt_BR: Cancelar

en: Allow
pt_BR: Permitir

en: Add another account…
pt_BR: Adicionar outra conta...

en: Don't allow
pt_BR: Não permitir

en: Remove account…
pt_BR: Remover conta…

en: Loading…
pt_BR: Carregando...

en: Remove account
pt_BR: Remover conta

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
pt_BR: A conta %1 será removida somente do seu telefone. Você pode adicioná-la novamente mais tarde.

en: Remove
pt_BR: Remover

en: Access to this account:
pt_BR: Acesso a essa conta:

en: OK
pt_BR: Ok
