lomiri-online-accounts-client - en to aa translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
aa: Bayis

en: Allow
aa: Oggol

en: Add another account…
aa: Aki loowta edde ossis...

en: Don't allow
aa: M'oggolin

en: ID
aa: Mamaxxaga

en: Remove account…
aa: Loowta kal...

en: Loading…
aa: Qulluumah...

en: Remove account
aa: Loowta kal

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
aa: %1 lowta cagal ku telefoonuk kattu waytam. Sarrak edde osissam duddah.

en: Remove
aa: Kal

en: Access to this account:
aa: A loowta cul:
