lomiri-online-accounts-client - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: ID
ar: المعرّف

en: Remove account…
ar: إزالة حساب...

en: Remove account
ar: أزِل الحساب

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ar: سيُحذف حساب "%1" من هاتفك فقط. يمكنك إضافته مُجددا في وقت لاحق.

en: Remove
ar: أزِل

en: Access to this account:
ar: الوصول إلى هذا الحساب:
