lomiri-online-accounts-client - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
az: İmtina

en: Allow
az: İcazə ver

en: Don't allow
az: İcazә vermә

en: ID
az: Kimlik

en: Remove account…
az: Hesabı sil...

en: Loading…
az: Yüklənir...

en: Remove account
az: Hesabı sil

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
az: %1 hesabı yalnız telefonunuzdan silinəcək. Daha sonra təzədən əlavə edə bilərsiz.

en: Remove
az: Sil

en: Access to this account:
az: Bu hesaba giriş:
