lomiri-online-accounts-client - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
et: Katkesta

en: wants to access your %2 account
et: soovib kasutada sinu kontot: %2

en: Allow
et: Luba

en: Add another account…
et: Lisa veel üks kasutajakonto…

en: Don't allow
et: Keela

en: ID
et: Tunnus

en: Remove account…
et: Eemalda kasutajakonto…

en: This service is not available right now. Try again later.
et: See teenus pole hetkel saadaval. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Loading…
et: Laadin…

en: Remove account
et: Eemalda kasutajakonto

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
et: Eemaldad „%1“ kasutajakonto vaid oma telefonist. Sa võid seda hiljem alati uuesti lisada.

en: Remove
et: Eemalda

en: Access to this account:
et: Ligipääs sellele kasutajakontole:

en: Duplicate account
et: Tee kasutajakontost koopia

en: There is already an account created for this email address.
et: Selle e-posti aadressi jaoks on juba kasutajakonto olemas.

en: OK
et: Sobib
