lomiri-settings-components - en to be translation catalogue (103 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
be: ТЫДЗЕНЬ

en: Fingerprint Name
be: Назва адбітка

en: Delete Fingerprint
be: Выдаліць адбітак

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
be: Выбачайце, немагчыма выдаліць адбітак.

en: OK
be: Добра

en: Fingerprint ID
be: Ідэнтыфікатар адбітка пальца

en: Finger %1
be: Палец %1

en: Passcode required
be: Патрабуецца код доступу

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
be: Каб выкарыстоўваць адбіткі, неабходна стварыць код доступу

en: Set Passcode…
be: Стварыць код доступу…

en: Add fingerprint
be: Дадаць адбітак

en: Remove All…
be: Выдаліць усе…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
be: Сапраўды хочаце выдаліць усе адбіткі?

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
be: Здаецца, сэнсар для распазнавання адбіткаў не працуе.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
be: Некалькі разоў дакраніцеся пальцам да сэнсара для распазнавання адбіткаў.

en: Keep your finger on the reader for longer.
be: Патрымайце палец на сэнсары для распазнавання адбіткаў.

en: Back
be: Назад

en: All done!
be: Завершана!

en: Swipe your finger over the reader.
be: Правядзіце пальцам па сэнсары для распазнавання адбіткаў.

en: Next
be: Далей

en: Roaming
be: Роўмінг

en: Unlock SIM
be: Разблакаваць SIM-картку

en: Message
be: Паведамленне

en: Call back
be: Патэлефанаваць назад

en: Send
be: Адправіць

en: Accept
be: Пагадзіцца

en: Choose…
be: Абраць…

en: None
be: Няма

en: Authentication type:
be: Тып аўтэнтыфікацыі:

en: Certificates (TLS)
be: Сертыфікаты (TLS)

en: Password
be: Пароль

en: Password with certificates (TLS)
be: Пароль і сертыфікаты (TLS)

en: Static key
be: Статычны ключ

en: Server:
be: Сервер:

en: Port:
be: Порт:

en: Use custom gateway port
be: Выкарыстоўваць адвольны порт

en: Protocol:
be: Пратакол:

en: Username:
be: Імя карыстальніка:

en: Password:
be: Пароль:

en: Client certificate:
be: Сертыфікат кліента:

en: Choose Certificate…
be: Абраць сертыфікат…

en: Private key:
be: Прыватны ключ:

en: Choose Key…
be: Абраць ключ…

en: Key password:
be: Пароль ключа:

en: CA certificate:
be: Сертыфікат CA:

en: Static key:
be: Статычны ключ:

en: Key direction:
be: Кірунак ключа:

en: Remote IP:
be: Адлеглы IP:

en: Local IP:
be: Лакальны IP:

en: Use additional TLS authentication:
be: Выкарыстоўваць дадатковую аўтэнтыфікацыю TLS:

en: TLS key:
be: Ключ TLS:

en: Verify peer certificate:
be: Праверка аднарангава сертыфіката:

en: Peer certificate TLS type:
be: Тып аднарангавага сертыфіката TLS:

en: Server
be: Сервер

en: Client
be: Кліент

en: Cipher:
be: Шыфраванне:

en: Default
be: Прадвызначана

en: Compress data
be: Сцісканне даных

en: User:
be: Карыстальнік:

en: NT Domain:
be: Дамен NT:

en: Authentication methods:
be: Метады аўтэнтыфікацыі:

en: Use Point-to-Point encryption
be: Выкарыстоўваць скразное шыфраванне

en: All Available (Default)
be: Усе даступныя (прадвызначана)

en: 128-bit (most secure)
be: 128 бітаў (найбольш бяспечна)

en: 40-bit (less secure)
be: 40 бітаў (не вельмі бяспечна)

en: Allow stateful encryption
be: Дазволіць шыфраванне з адсочваннем стану

en: Allow BSD data compression
be: Дазволіць сцісканне даных BSD

en: Allow Deflate data compression
be: Дазволіць сцісканне даных Deflate

en: Use TCP Header compression
be: Дазволіць сцісканне загалоўка TCP

en: Send PPP echo packets
be: Адпраўляць рэхавыя пакункі PPP

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
be: Вы выкарыстоўваеце гэтую VPN для ўсяго сеціўнага трафіка.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
be: Ваш аператар можа бачыць калі, і як часта вы карыстаецеся інтэрнэтам, але не можа бачыць, для чаго вы яго выкарыстоўваеце.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
be: Пастаўшчык паслуг VPN можа бачыць і змяняць ваш трафік.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
be: Вэб-сайты і іншыя службы па-ранейшаму могуць назіраць за вашымі дзеяннямі.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
be: Ваш аператар можа бачыць калі, і як часта вы карыстаецеся інтэрнэтам.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
be: Пастаўшчык DNS можа бачыць, якія вэб-сайты вы наведваеце, і якія службы выкарыстоўваеце.

en: This VPN is not safe to use.
be: Гэтая VPN небяспечная.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
be: Сертыфікат сервера непрыдатны. Пастаўшчык VPN можа выдаваць сябе за іншы рэсурс.

en: Details: %1
be: Падрабязнасці: %1

en: The certificate was not found.
be: Сертыфікат не знойдзены.

en: The certificate is empty.
be: Сертыфікат пусты.

en: The certificate is self signed.
be: Сертыфікат падпісаны самастойна.

en: The certificate has expired.
be: Тэрмін дзеяння сертыфіката скончыўся.

en: The certificate is blacklisted.
be: Сертыфікат знаходзіцца ў чорным спісе.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
be: Сертыфікат не даецца. Пастаўшчык VPN можа выдаваць сябе за іншы рэсурс.

en: This VPN configuration is not installed.
be: Гэтая канфігурацыя VPN не ўсталяваная.

en: If you install it:
be: Калі ўсталюеце:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
be: Пастаўшчык DNS можа бачыць, якія вэб-сайты вы наведваеце, і якія службы выкарыстоўваеце.

en: This VPN is set up, but not in use now.
be: Гэтая VPN наладжаная, але не выкарыстоўваецца.

en: When you use it:
be: Калі вы выкарыстоўваеце:

en: You’re using this VPN for specific services.
be: Вы выкарыстоўваеце гэтую VPN для пэўных службаў.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
be: Трафік для гэтых службаў прыватны для вас і пастаўшчыка паслуг VPN.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
be: Ваш аператар можа бачыць якімі службамі вы карыстаецеся.

en: Set up VPN
be: Наладзіць VPN

en: Delete configuration
be: Выдаліць канфігурацыю

en: Change
be: Змяніць

en: Install
be: Усталяваць

en: Use this VPN for:
be: Выкарыстоўваць гэтую VPN для:

en: All network connections
be: Усе злучэнні

en: Its own network
be: Уласная сетка

en: Type:
be: Тып:
