lomiri-settings-components - en to ca translation catalogue (101 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
ca: SETMANA

en: Fingerprint Name
ca: Nom de l'empremta

en: Delete Fingerprint
ca: Elimina l'empremta

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
ca: L'empremta no s'ha pogut eliminar.

en: OK
ca: d'acord

en: Fingerprint ID
ca: ID de l'empremta

en: Finger %1
ca: Dit %1

en: Passcode required
ca: Contrasenya necessària

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
ca: Heu d'establir una contrasenya per usar l'ID d'empremta

en: Set Passcode…
ca: Configura la contrasenya…

en: Add fingerprint
ca: Afegeix empremta

en: Remove All…
ca: Elimina-les totes…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
ca: Segur que voleu eliminar totes les empremtes emmagatzemades?

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
ca: Sembla que el lector no funcioni.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
ca: Toqueu repetidament el lector amb el dit.

en: Keep your finger on the reader for longer.
ca: Manteniu el dit al lector més temps.

en: Back
ca: Enrere

en: All done!
ca: Fet!

en: Swipe your finger over the reader.
ca: Llisqueu el dit sobre el lector.

en: Next
ca: Seg.

en: Roaming
ca: Itinerància de dades

en: Unlock SIM
ca: Desbloca la SIM

en: Message
ca: Missatge

en: Call back
ca: Torna la trucada

en: Send
ca: Envia

en: Accept
ca: Accepta

en: Choose…
ca: Trieu…

en: None
ca: Cap

en: Authentication type:
ca: Tipus d'autenticació:

en: Certificates (TLS)
ca: Certificats (TLS)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password with certificates (TLS)
ca: Contrasenya amb certificats (TLS)

en: Static key
ca: Clau estàtica

en: Server:
ca: Servidor:

en: Use custom gateway port
ca: Usa un port de passarel·la personalitzat

en: Username:
ca: Nom d'usuari/a:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Client certificate:
ca: Certificat del client:

en: Choose Certificate…
ca: Trieu un certificat…

en: Private key:
ca: Clau privada:

en: Choose Key…
ca: Trieu una clau…

en: Key password:
ca: Contrasenya de la clau:

en: CA certificate:
ca: Certificat CA:

en: Static key:
ca: Clau estàtica:

en: Key direction:
ca: Direcció de la clau:

en: Remote IP:
ca: IP remota:

en: Local IP:
ca: IP local:

en: Use additional TLS authentication:
ca: Usa una autenticació TLS addicional:

en: TLS key:
ca: Clau TLS:

en: Verify peer certificate:
ca: Verifiqueu el certificat d'iguals:

en: Peer certificate TLS type:
ca: Tipus del certificat TLS d'iguals:

en: Server
ca: Servidor

en: Cipher:
ca: Xifrat:

en: Default
ca: Per defecte

en: Compress data
ca: Comprimeix les dades

en: User:
ca: Usuari/a:

en: NT Domain:
ca: Domini NT:

en: Authentication methods:
ca: Mètodes d'autenticació:

en: Use Point-to-Point encryption
ca: Usa l'encriptació punt a punt

en: All Available (Default)
ca: Totes les disponibles (per defecte)

en: 128-bit (most secure)
ca: 128 bits (més segura)

en: 40-bit (less secure)
ca: 40 bits (menys segura)

en: Allow stateful encryption
ca: Permet xifrar amb estat

en: Allow BSD data compression
ca: Permet la compressió de dades BSD

en: Allow Deflate data compression
ca: Permet la compressió de dades Deflate

en: Use TCP Header compression
ca: Usa la compressió de capçalera TCP

en: Send PPP echo packets
ca: Envia paquets eco PPP

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
ca: Estau usant aquesta VPN per tot les connexions a internet.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
ca: El vostre proveïdor Wi-Fi/mòbil pot veure quan i quant internet useu però no per a què.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
ca: El vostre proveïdor VPN pot veure i modificar la connexió a internet.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
ca: Els llocs web i altres proveïdors de serveis encara poden controlar el vostre ús.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
ca: El vostre proveïdor de Wi-Fi/mòbil encara pot veure quan i quant utilitzeu internet.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
ca: El proveïdor de DNS pot veure quins llocs web i altres serveis utilitzeu.

en: This VPN is not safe to use.
ca: Aquesta VPN no és segura.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
ca: El certificat del servidor no és vàlid. És possible que s'hagi suplantat el proveïdor VPN.

en: Details: %1
ca: Detalls: %1

en: The certificate was not found.
ca: No s'ha trobat el certificat.

en: The certificate is empty.
ca: El certificat és buit.

en: The certificate is self signed.
ca: El certificat està autofirmat.

en: The certificate has expired.
ca: El certificat ha caducat.

en: The certificate is blacklisted.
ca: El certificat és a la llista de blocats.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
ca: No proporciona cap certificat. El proveïdor VPN podria ser suplantat .

en: This VPN configuration is not installed.
ca: Aquesta configuració VPN no està instal·lada.

en: If you install it:
ca: Si la instal·leu:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
ca: El proveïdor de DNS pot veure quins llocs web i altres serveis utilitzeu.

en: This VPN is set up, but not in use now.
ca: Aquesta VPN està configurada però no en ús.

en: When you use it:
ca: Quan l'useu:

en: You’re using this VPN for specific services.
ca: Esteu utilitzant aquesta VPN per a serveis específics.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
ca: Les vostres connexions a aquests serveis són privades per a ells i per al proveïdor VPN.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
ca: El vostre proveïdor de Wi-Fi/mòbil pot fer un seguiment de l’ús que feu de qualsevol altre servei.

en: Set up VPN
ca: Configura la VPN

en: Delete configuration
ca: Elimina la configuració

en: VPN “%1”
ca: VPN «%1»

en: Change
ca: Canvia

en: Install
ca: Instal·la

en: Use this VPN for:
ca: Usa aquesta VPN per:

en: All network connections
ca: Totes les connexions

en: Its own network
ca: La seva xarxa

en: Type:
ca: Tipus:
