lomiri-settings-components - en to cs translation catalogue (98 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
cs: TÝDEN

en: Fingerprint Name
cs: Název otisku prstu

en: Delete Fingerprint
cs: Odstranit otisk prstu

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
cs: Litujeme, otisk prstu se nepodařilo smazat.

en: Fingerprint ID
cs: ID otisku prstu

en: Finger %1
cs: Prst %1

en: Passcode required
cs: Je vyžadován přístupový kód

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
cs: Chcete-li použít ID otisku prstu, musíte nastavit přístupový kód

en: Set Passcode…
cs: Nastavit heslo…

en: Add fingerprint
cs: Přidat otisk prstu

en: Remove All…
cs: Odstranit všechny…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
cs: Opravdu chcete zapomenout všechny uložené otisky prstů?

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
cs: Litujeme, zdá se, že snímání nefunguje.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
cs: Opakovaně přikládejte prst na snímací čtečku.

en: Keep your finger on the reader for longer.
cs: Držte prst na čtečce déle.

en: Back
cs: Zpět

en: All done!
cs: Hotovo!

en: Swipe your finger over the reader.
cs: Přejeďte prstem po čtečce.

en: Next
cs: Další

en: Unlock SIM
cs: Odemknout SIM

en: Message
cs: Zpráva

en: Call back
cs: Zavolat zpět

en: Send
cs: Odeslat

en: Accept
cs: Příjmout

en: Choose…
cs: Zvolit…

en: None
cs: Žádný

en: Authentication type:
cs: Typ ověření:

en: Certificates (TLS)
cs: Certifikáty (TLS)

en: Password
cs: Heslo

en: Password with certificates (TLS)
cs: Heslo s certifikáty (TLS)

en: Static key
cs: Statický klíč

en: Use custom gateway port
cs: Použijte vlastní port brány

en: Protocol:
cs: Protokol:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Client certificate:
cs: Certifikát klienta:

en: Choose Certificate…
cs: Vybrat cerifikát…

en: Private key:
cs: Soukromý klíč:

en: Choose Key…
cs: Vybrat klíč…

en: Key password:
cs: Heslo klíče:

en: CA certificate:
cs: Certifikát CA:

en: Static key:
cs: Statický klíč:

en: Key direction:
cs: Směr klíče:

en: Remote IP:
cs: Vzdálená IP:

en: Local IP:
cs: Místní IP:

en: Use additional TLS authentication:
cs: Použít další TLS autentizaci:

en: TLS key:
cs: TLS klíč:

en: Verify peer certificate:
cs: Ověření certifikátu druhé strany:

en: Peer certificate TLS type:
cs: TLS typ certifikátu druhé strany:

en: Client
cs: Klient

en: Cipher:
cs: Šifra:

en: Default
cs: Výchozí

en: Compress data
cs: Komprimovat data

en: User:
cs: Uživatel:

en: NT Domain:
cs: NT doména:

en: Authentication methods:
cs: Způsoby ověření totožnosti:

en: Use Point-to-Point encryption
cs: Použít šifrování Point-to-Point

en: All Available (Default)
cs: Všechna dostupná (Výchozí)

en: 128-bit (most secure)
cs: 128-bit (nejbezpečnější)

en: 40-bit (less secure)
cs: 40-bit (méně bezpečné)

en: Allow stateful encryption
cs: Povolit stavové šifrování

en: Allow BSD data compression
cs: Povolit kompresi dat BSD

en: Allow Deflate data compression
cs: Povolit kompresi dat Deflate

en: Use TCP Header compression
cs: Použít TCP kompresi záhlaví

en: Send PPP echo packets
cs: Odeslat PPP echo packety

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
cs: Tuto VPN používáte pro veškerý internetový provoz.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
cs: Váš poskytovatel Wi-Fi / mobilních služeb uvidí, kdy a jak hodně používáte internet, ale ne na co.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
cs: Poskytovatel VPN může zobrazit nebo upravit váš internetový provoz.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
cs: Webové stránky a další poskytovatelé služeb mohou i nadále sledovat vaše používání.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
cs: Váš poskytovatel Wi-Fi/mobilních služeb stále uvidí kdy a jak hodně používáte internet.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
cs: Poskytovatel DNS může zjistit, které webové stránky a další služby používáte.

en: This VPN is not safe to use.
cs: Používání této VPN není bezpečné.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
cs: Certifikát serveru není platný. Poskytovatel VPN může být vydáván za jiného.

en: Details: %1
cs: Detaily: %1

en: The certificate was not found.
cs: Certifikát nebyl nalezen.

en: The certificate is empty.
cs: Certifikát je prázdný.

en: The certificate is self signed.
cs: Certifikát s vlastním podpisem.

en: The certificate has expired.
cs: Certifikát vypršel.

en: The certificate is blacklisted.
cs: Certifikát je na černé listině.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
cs: Neposkytuje certifikát. Poskytovatel VPN může být falešný.

en: This VPN configuration is not installed.
cs: Tato konfigurace VPN není nainstalována.

en: If you install it:
cs: Pokud nainstalujete:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
cs: Poskytovatel DNS může zjistit, které webové stránky a další služby používáte.

en: This VPN is set up, but not in use now.
cs: Tato VPN je nastavena, ale nyní se nepoužívá.

en: When you use it:
cs: Když ji používáte:

en: You’re using this VPN for specific services.
cs: Tuto VPN používáte pro konkrétní služby.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
cs: Váše připojení k těmto službách je soukromé jak pro ně tak i pro poskytovatele VPN.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
cs: Váš poskytovatel Wi-Fi/mobilních služeb může sledovat, jak využíváte jakékoli další služby.

en: Set up VPN
cs: Nastavit VPN

en: Delete configuration
cs: Smazat nastavení

en: Change
cs: Změnit

en: Install
cs: Nainstalujte

en: Use this VPN for:
cs: Tuto VPN použijte pro:

en: All network connections
cs: Všechna síťová připojení

en: Its own network
cs: Jeho vlastní síť

en: Type:
cs: Typ:
