lomiri-settings-components - en to eo translation catalogue (19 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
eo: SEMAJNO

en: OK
eo: Bone

en: Finger %1
eo: Fingro %1

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Remove
eo: Forigi

en: Back
eo: Reen

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Send
eo: Rendi

en: Accept
eo: Akcepti

en: Choose…
eo: Elekti…

en: None
eo: Nenio

en: Password
eo: Pasvorto

en: Username:
eo: Salutnomo:

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Server
eo: Servilo

en: Client
eo: Kliento

en: Cipher:
eo: Ĉifro:

en: Default
eo: Implicite

en: User:
eo: Uzanto:
