lomiri-settings-components - en to hu translation catalogue (103 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
hu: HÉT

en: Fingerprint Name
hu: Ujjlenyomat neve

en: Delete Fingerprint
hu: Ujjlenyomat törlése

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
hu: Az ujjlenyomat törlése sikertelen.

en: Fingerprint ID
hu: Ujjlenyomat azonosító

en: Finger %1
hu: Ujj %1

en: Passcode required
hu: Jelkód szükséges

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
hu: Be kell állítania egy jelkódot az ujjlenyomat azonosítás használatához

en: Set Passcode…
hu: Jelkód beállítása…

en: Add fingerprint
hu: Ujjlenyomat hozzáadása

en: Remove All…
hu: Összes eltávolítása…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
hu: Biztosan törölni akarja az összes tárolt ujjlenyomatot?

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
hu: Sajnáljuk, úgy tűnik, nem működik az ujjlenyomat olvasó.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
hu: Érintse többször az ujját az olvasóhoz.

en: Keep your finger on the reader for longer.
hu: Tartsa az ujját az olvasón hosszabb időre.

en: Back
hu: Vissza

en: All done!
hu: Minden kész!

en: Swipe your finger over the reader.
hu: Húzza el az ujját az olvasón.

en: Next
hu: Köv.

[ctx: %1=month name, %2=4-digit year]
en: %1 %2
hu: %2 %1

en: Roaming
hu: Barangolás

en: Unlock SIM
hu: SIM feloldása

en: Message
hu: Üzenet

en: Call back
hu: Visszahívás

en: Send
hu: Küldés

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Choose…
hu: Válasszon…

en: None
hu: Nincs

en: Authentication type:
hu: Hitelesítés típusa:

en: Certificates (TLS)
hu: Tanúsítvány (TLS)

en: Password
hu: Jelszó

en: Password with certificates (TLS)
hu: Jelszó tanúsítvánnyal (TLS)

en: Static key
hu: Statikus kulcs

en: Server:
hu: Kiszolgáló:

en: Use custom gateway port
hu: Egyéni átjáró port használata

en: Protocol:
hu: Protokoll:

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Client certificate:
hu: Kliens tanúsítvány:

en: Choose Certificate…
hu: Tanúsítvány kiválasztása…

en: Private key:
hu: Személyes kulcs:

en: Choose Key…
hu: Kulcs kiválasztása…

en: Key password:
hu: Kulcs jelszava:

en: CA certificate:
hu: CA tanúsítvány:

en: Static key:
hu: Statikus kulcs:

en: Key direction:
hu: Kulcsirány:

en: Remote IP:
hu: Távoli IP:

en: Local IP:
hu: Lokális IP:

en: Use additional TLS authentication:
hu: TLS hitelesítés használta:

en: TLS key:
hu: TLS kulcs:

en: Verify peer certificate:
hu: Partner tanúsítványának ellenőrzése:

en: Peer certificate TLS type:
hu: Partner tanúsítvány TLS típusa:

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Client
hu: Kliens

en: Cipher:
hu: Rejtjelező:

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Compress data
hu: Adat tömörítése

en: User:
hu: Felhasználó:

en: NT Domain:
hu: NT tartomány:

en: Authentication methods:
hu: Hitelesítés módszere:

en: Use Point-to-Point encryption
hu: Pontól pontig titkosítás

en: All Available (Default)
hu: Minden elérhető (alapértelmezett)

en: 128-bit (most secure)
hu: 128 bites (legbiztonságosabb)

en: 40-bit (less secure)
hu: 40 bites (kevésbé biztonságos)

en: Allow stateful encryption
hu: Állapotmentes titkosítás engedélyezése

en: Allow BSD data compression
hu: BSD adattömörítés engedélyezése

en: Allow Deflate data compression
hu: Deflate adattömörítés engedélyezése

en: Use TCP Header compression
hu: TCP fejléc tömörítés használata

en: Send PPP echo packets
hu: PPP visszhangcsomagok küldése

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
hu: Ezt a VPN-t használja az összes internetes forgalomhoz.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
hu: A Wi-Fi/mobil internet szolgáltatója látja, hogy mikor és mennyit használja az internetet, de azt nem, hogy mire.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
hu: A VPN szolgáltató látja, illetve módosíthatja az Ön internetes forgalmát.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
hu: A weboldal és más szolgáltatás üzemeltetők még mindig nyomon követhetik a használati szokásait.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
hu: A Wi-Fi/mobil internet szolgáltatója még mindig látja, hogy mikor és mennyit használja az internetet.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
hu: A DNS szolgáltató láthatja, hogy mely weboldalakat látogatja és mely szolgáltatásokat használja.

en: This VPN is not safe to use.
hu: Ennek a VPN-nek nem biztonságos a használata.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
hu: A kiszolgáló tanúsítványa nem érvényes. Lehet, hogy a VPN szolgáltatója „megszemélyesítéses” támadás áldozat lett.

en: Details: %1
hu: Részletek: %1

en: The certificate was not found.
hu: A tanúsítvány nem található.

en: The certificate is empty.
hu: A tanúsítvány üres.

en: The certificate is self signed.
hu: Ez egy önaláírt tanúsítvány.

en: The certificate has expired.
hu: A tanúsítvány lejárt.

en: The certificate is blacklisted.
hu: A tanúsítvány tiltólistán van.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
hu: A kiszolgáló nem nyújt semmilyen tanúsítványt. Lehet, hogy a VPN szolgáltatója „megszemélyesítéses” támadás áldozat lett.

en: This VPN configuration is not installed.
hu: A VPN konfiguráció nincs telepítve.

en: If you install it:
hu: Ha feltelepíti:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
hu: A DNS szolgáltató látni fogja, hogy mely weboldalakat látogatja és mely szolgáltatásokat használja.

en: This VPN is set up, but not in use now.
hu: A VPN be van állítva, de nincs használatban.

en: When you use it:
hu: Ha használja:

en: You’re using this VPN for specific services.
hu: A VPN-t csak néhány megadott szolgáltatásnál használja.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
hu: Az ezen szolgáltatások és az Ön között zajló forgalom csak Ön és a VPN szolgáltatója számára elérhető.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
hu: A Wi-Fi/mobil internet szolgáltatója minden más szolgáltatás használatát nyomon tudja követni.

en: Set up VPN
hu: VPN beállítása

en: Delete configuration
hu: Konfiguráció törlése

en: VPN “%1”
hu: „%1” VPN

en: Change
hu: Módosítás

en: Install
hu: Telepítés

en: Use this VPN for:
hu: VPN használata ehhez:

en: All network connections
hu: Minden hálózati kapcsolathoz

en: Its own network
hu: Csak a saját hálózatához

en: Type:
hu: Típus:
