lomiri-settings-components - en to ka translation catalogue (79 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
ka: კვირა

en: Fingerprint Name
ka: ანაბეჭდის სახელი

en: Delete Fingerprint
ka: ანაბეჭდის წაშლა

en: OK
ka: დიახ

en: Fingerprint ID
ka: ანაბეჭდის ID

en: Finger %1
ka: თითი %1

en: Passcode required
ka: კოდი აუცილებელია

en: Set Passcode…
ka: კოდის დაყენება…

en: Add fingerprint
ka: ანაბეჭდის დამატება

en: Remove All…
ka: ყველას წაშლა…

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: წაშლა

en: Back
ka: უკან

en: All done!
ka: ყველაფერი მზადაა!

en: Next
ka: შემდეგი

en: Roaming
ka: როუმინგი

en: Unlock SIM
ka: SIM-ის განბლოკვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Call back
ka: გადარეკვა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Accept
ka: დასტური

en: Choose…
ka: არჩევა…

en: None
ka: არაფერი

en: Authentication type:
ka: ავთენტიფიკაციის ტიპი:

en: Certificates (TLS)
ka: სერტიფიკატები (TLS)

en: Password
ka: პაროლი

en: Password with certificates (TLS)
ka: პაროლი სერთიფიკატებით (TLS)

en: Static key
ka: სტატიკური გასაღები

en: Server:
ka: სერვერი:

en: Port:
ka: პორტი:

en: Protocol:
ka: ოქმი:

en: Username:
ka: სახელი:

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Client certificate:
ka: კლიენტის სერტიფიკატი:

en: Choose Certificate…
ka: სერტიფიკატის არჩევა…

en: Private key:
ka: პირადი გასაღები:

en: Choose Key…
ka: აირჩიეთ გასაღები…

en: Key password:
ka: გასაღების პაროლი:

en: CA certificate:
ka: CA სერტიფიკატი:

en: Static key:
ka: სტატიკური გასაღები:

en: Key direction:
ka: გასაღების მიმართულება:

en: Remote IP:
ka: დაშორებული IP მისამართი:

en: Local IP:
ka: ლოკალური IP მისამართი:

en: Use additional TLS authentication:
ka: დამატებითი TLS ავთენტიკაციის გამოყენება:

en: TLS key:
ka: TLS გასაღები:

en: Verify peer certificate:
ka: პარტნიორის სერტიფიკატის გადამოწმება:

en: Peer certificate TLS type:
ka: პარტნიორის სერტიფიკატის TLS ტიპი:

en: Server
ka: სერვერი

en: Client
ka: კლიენტი

en: Cipher:
ka: შიფრი:

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Compress data
ka: მონაცემების შეკუმშვა

en: User:
ka: მომხმარებელი:

en: NT Domain:
ka: NT დომენი:

en: Authentication methods:
ka: ავთენტიკაციის მეთოდები:

en: Use Point-to-Point encryption
ka: წერტილიდან წერტილამდე შიფრაცია

en: All Available (Default)
ka: ყველა ხელმისაწვდომი (ნაგულისხმები)

en: 128-bit (most secure)
ka: 128-ბიტიანი (ყველაზე დაცული)

en: 40-bit (less secure)
ka: 40-ბიტიანი (ნაკლებად დაცული)

en: Allow stateful encryption
ka: სრული მიერთების დაშიფვრის გამოყენება

en: Allow BSD data compression
ka: მონაცემების BSD შეკუმშვა

en: Allow Deflate data compression
ka: მონაცემების Deflate შეკუმშვა

en: Use TCP Header compression
ka: TCP თავსართების შეკუმშვა

en: Send PPP echo packets
ka: PPP ექოს გაგზავნა

en: Details: %1
ka: დეტალები: %1

en: The certificate was not found.
ka: სერტიფიკატი ვერ ვიპოვე.

en: The certificate is empty.
ka: სერტიფიკატი ცარიელია.

en: The certificate is self signed.
ka: სერტიფიკატი თვითხელოწერილია.

en: The certificate has expired.
ka: სერტიფიკატი ვადაგასულია.

en: The certificate is blacklisted.
ka: სერტიფიკატი შავ სიაშია.

en: If you install it:
ka: თუ დააყენებთ:

en: When you use it:
ka: როდის გამოიყენებთ:

en: Set up VPN
ka: VPN-ის მორგება

en: Delete configuration
ka: კონფიგურაციის წაშლა

en: Change
ka: ცვლილება

en: Install
ka: დაყენება

en: All network connections
ka: ყველა ქსელური შეერთება

en: Its own network
ka: მისი საკუთარი ქსელი

en: Type:
ka: ტიპი:
