lomiri-settings-components - en to nl translation catalogue (97 entries)

en: Fingerprint Name
nl: Naam van vingerafdruk

en: Delete Fingerprint
nl: Vingerafdruk wissen

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
nl: De vingerafdruk kan niet worden gewist.

en: OK
nl: Oké

en: Fingerprint ID
nl: Vingerafdruk-id

en: Finger %1
nl: Vinger %1

en: Passcode required
nl: Toegangscode vereist

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
nl: Stel een toegangscode in om je vingerafdruk te kunnen gebruiken

en: Set Passcode…
nl: Toegangscode instellen…

en: Add fingerprint
nl: Vingerafdruk toevoegen

en: Remove All…
nl: Allen wissen…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
nl: Weet je zeker dat je alle vingerafdrukken wilt wissen?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
nl: De vingerafdruklezer lijkt niet te werken.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
nl: Raak de vingerafdruklezer herhaaldelijk aan.

en: Keep your finger on the reader for longer.
nl: Houd je vinger langer op de lezer.

en: Back
nl: Terug

en: All done!
nl: Voltooid!

en: Swipe your finger over the reader.
nl: Veeg met je vinger over de lezer.

en: Next
nl: Volgende

en: Unlock SIM
nl: Simkaart ontgrendelen

en: Message
nl: Bericht

en: Call back
nl: Terugbellen

en: Send
nl: Versturen

en: Accept
nl: Goedkeuren

en: Choose…
nl: Kiezen…

en: None
nl: Geen

en: Authentication type:
nl: Soort authenticatie:

en: Certificates (TLS)
nl: Certificaten (tls)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password with certificates (TLS)
nl: Wachtwoord met certificaten (tls)

en: Static key
nl: Vaste sleutel

en: Port:
nl: Poort:

en: Use custom gateway port
nl: Aangepaste gatewaypoort gebruiken

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Client certificate:
nl: Clientcertificaat:

en: Choose Certificate…
nl: Kies een certificaat…

en: Private key:
nl: Privésleutel:

en: Choose Key…
nl: Kies een sleutel…

en: Key password:
nl: Sleutelwachtwoord:

en: CA certificate:
nl: CA-certificaat:

en: Static key:
nl: Vaste sleutel:

en: Key direction:
nl: Sleutelrichting:

en: Remote IP:
nl: Extern ip-adres:

en: Local IP:
nl: Lokaal ip-adres:

en: Use additional TLS authentication:
nl: Aanvullende tls-authenticatie:

en: TLS key:
nl: Tls-sleutel:

en: Verify peer certificate:
nl: Peercertificaat verifiëren:

en: Peer certificate TLS type:
nl: Tls-type van peercertificaat:

en: Cipher:
nl: Vercijfering:

en: Default
nl: Standaard

en: Compress data
nl: Gegevens comprimeren

en: User:
nl: Gebruiker:

en: NT Domain:
nl: NT-domein:

en: Authentication methods:
nl: Authenticatiemethoden:

en: Use Point-to-Point encryption
nl: Punt-tot-puntversleuteling gebruiken

en: All Available (Default)
nl: Alle beschikbare (standaard)

en: 128-bit (most secure)
nl: 128-bit (veiligst)

en: 40-bit (less secure)
nl: 40-bit (minder veilig)

en: Allow stateful encryption
nl: Statusversleuteling toestaan

en: Allow BSD data compression
nl: BSD-gegevenscompressie toestaan

en: Allow Deflate data compression
nl: Deflate-gegevenscompressie toestaan

en: Use TCP Header compression
nl: Tcp-kopcompressie gebruiken

en: Send PPP echo packets
nl: Ppp-echopakketten versturen

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
nl: Je gebruikt deze vpn voor al het internetverkeer.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
nl: Je mobiele of internetprovider kan zien wanneer en hoe veel internet je gebruikt, maar niet waarvoor.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
nl: De vpn-dienst kan je internetverkeer monitoren en aanpassen.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
nl: Websites en andere dienstverleners kunnen je gebruik monitoren.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
nl: Je mobiele of internetprovider kan zien wanneer en hoe veel internet je gebruikt, maar niet waarvoor.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
nl: De dns-provider kan zien welke websites en andere diensten je gebruikt.

en: This VPN is not safe to use.
nl: Deze vpn is onveilig.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
nl: Het servercertificaat is ongeldig - de vpn-provider kan zich voordoen als een ander.

en: The certificate was not found.
nl: Het certificaat is niet aangetroffen.

en: The certificate is empty.
nl: Het certificaat is blanco.

en: The certificate is self signed.
nl: Het certificaat is zelf-ondertekend.

en: The certificate has expired.
nl: Het certificaat is verlopen.

en: The certificate is blacklisted.
nl: Het certificaat staat op de zwarte lijst.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
nl: Er is geen certificaat aangeleverd - de vpn-provider kan zich voordoen als een ander.

en: This VPN configuration is not installed.
nl: De vpn-configuratie is niet geïnstalleerd.

en: If you install it:
nl: Als je dit installeert:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
nl: De dns-provider kan zien welke websites en andere diensten je gebruikt.

en: This VPN is set up, but not in use now.
nl: Deze vpn is ingesteld, maar niet in gebruik.

en: When you use it:
nl: Als je hem gebruikt:

en: You’re using this VPN for specific services.
nl: Je gebruikt deze vpn voor specifieke doeleinden.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
nl: Je internetverkeer naar deze diensten is onzichtbaar voor zowel hen als de vpn-provider.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
nl: Je mobiele of internetprovider kan je gebruik monitoren.

en: Set up VPN
nl: Vpn instellen

en: Delete configuration
nl: Configuratie verwijderen

en: VPN “%1”
nl: Vpn “%1”

en: VPN
nl: Vpn

en: Change
nl: Wijzigen

en: Install
nl: Installeren

en: Use this VPN for:
nl: Vpn gebruiken voor:

en: All network connections
nl: Alle internetverbindingen

en: Its own network
nl: Het eigen netwerk
