lomiri-settings-components - en to pl translation catalogue (100 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
pl: TYDZIEŃ

en: Fingerprint Name
pl: Nazwa odcisku palca

en: Delete Fingerprint
pl: Usuń odcisk palca

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
pl: Przepraszamy, odcisk palca nie mógł zostać usunięty.

en: Fingerprint ID
pl: Identyfikator odcisku palca

en: Finger %1
pl: Palec %1

en: Passcode required
pl: Wymagany kod dostępu

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
pl: Aby korzystać z identyfikacji odcisków palców, należy ustawić kod dostępu

en: Set Passcode…
pl: Ustaw kod dostępu…

en: Add fingerprint
pl: Dodaj odcisk palca

en: Remove All…
pl: Usuń wszystkie…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
pl: Czy na pewno chcesz zapomnieć o wszystkich przechowywanych odciskach palców?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
pl: Przepraszamy, wygląda na to, że czytnik nie działa.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
pl: Stuknij palcem wielokrotnie w czytnik.

en: Keep your finger on the reader for longer.
pl: Przytrzymaj dłużej palec na czytniku.

en: Back
pl: Wstecz

en: All done!
pl: Wszystko gotowe!

en: Swipe your finger over the reader.
pl: Przeciągnij palcem po czytniku.

en: Next
pl: Dalej

en: Unlock SIM
pl: Odblokuj kartę SIM

en: Message
pl: Wiadomość

en: Call back
pl: Oddzwoń

en: Send
pl: Wyślij

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Choose…
pl: Wybierz…

en: None
pl: Brak

en: Authentication type:
pl: Sposób uwierzytelniania:

en: Certificates (TLS)
pl: Certyfikaty (TLS)

en: Password
pl: Hasło

en: Password with certificates (TLS)
pl: Hasło z certyfikatami (TLS)

en: Static key
pl: Klucz statyczny

en: Server:
pl: Serwer:

en: Use custom gateway port
pl: Użyj niestandardowego portu bramy

en: Protocol:
pl: Protokół:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Client certificate:
pl: Certyfikat klienta:

en: Choose Certificate…
pl: Wybierz certyfikat…

en: Private key:
pl: Klucz prywatny:

en: Choose Key…
pl: Wybierz klucz…

en: Key password:
pl: Hasło klucza:

en: CA certificate:
pl: Certyfikat CA:

en: Static key:
pl: Klucz statyczny:

en: Key direction:
pl: Kierunek klucza:

en: Remote IP:
pl: Zdalny adres IP:

en: Local IP:
pl: Lokalny adres IP:

en: Use additional TLS authentication:
pl: Użyj dodatkowego uwierzytelnienia TLS:

en: TLS key:
pl: Klucz TLS:

en: Verify peer certificate:
pl: Zweryfikuj certyfikat równorzędny:

en: Peer certificate TLS type:
pl: Certyfikat równorzędny typu TLS:

en: Server
pl: Serwer

en: Client
pl: Klient

en: Cipher:
pl: Szyfrowanie:

en: Default
pl: Domyślne

en: Compress data
pl: Kompresuj dane

en: User:
pl: Użytkownik:

en: NT Domain:
pl: Domena NT:

en: Authentication methods:
pl: Metody uwierzytelniania:

en: Use Point-to-Point encryption
pl: Użyj szyfrowania punkt-punkt

en: All Available (Default)
pl: Wszystkie dostępne (domyślnie)

en: 128-bit (most secure)
pl: 128-bitowe (najbardziej bezpieczne)

en: 40-bit (less secure)
pl: 40-bitowe (mniej bezpieczne)

en: Allow stateful encryption
pl: Zezwalaj na szyfrowanie stanowe

en: Allow BSD data compression
pl: Zezwalaj na kompresję danych BSD

en: Allow Deflate data compression
pl: Zezwól na kompresję danych Deflate

en: Use TCP Header compression
pl: Użyj kompresji nagłówka TCP

en: Send PPP echo packets
pl: Wysyłaj pakiety echa PPP

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
pl: Używasz tej sieci VPN do obsługi całego ruchu internetowego.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
pl: Twój operator sieci Wi-Fi/komórkowej może zobaczyć, kiedy i ile korzystasz z Internetu, ale nie w jakim celu.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
pl: Dostawca VPN może przeglądać lub modyfikować Twój ruch internetowy.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
pl: Witryny internetowe i inni usługodawcy mogą nadal monitorować Twoje użycie.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
pl: Twój operator sieci Wi-Fi/komórkowej nadal może zobaczyć, kiedy i ile korzystasz z Internetu.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
pl: Dostawca DNS może zobaczyć, z których witryn internetowych i innych usług korzystasz.

en: This VPN is not safe to use.
pl: Ta sieć VPN nie jest bezpieczna w użyciu.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
pl: Certyfikat serwera jest nieprawidłowy. Możliwe, że ktoś podszywa się pod dostawcę VPN.

en: Details: %1
pl: Szczegóły: %1

en: The certificate was not found.
pl: Nie znaleziono certyfikatu.

en: The certificate is empty.
pl: Certyfikat jest pusty.

en: The certificate is self signed.
pl: Certyfikat jest podpisany samodzielnie.

en: The certificate has expired.
pl: Certyfikat wygasł.

en: The certificate is blacklisted.
pl: Certyfikat jest na czarnej liście.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
pl: Nie zawiera certyfikatu. Można podszyć się pod dostawcę VPN.

en: This VPN configuration is not installed.
pl: Ta konfiguracja VPN nie jest zainstalowana.

en: If you install it:
pl: Jeśli ją zainstalujesz:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
pl: Dostawca DNS może zobaczyć, z których witryn internetowych i innych usług korzystasz.

en: This VPN is set up, but not in use now.
pl: Ta sieć VPN jest skonfigurowana, ale nie jest teraz używana.

en: When you use it:
pl: Kiedy go używasz:

en: You’re using this VPN for specific services.
pl: Używasz tej sieci VPN do określonych usług.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
pl: Twój ruch do tych usług jest prywatny dla nich i dostawcy VPN.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
pl: Twój operator sieci Wi-Fi/komórkowej może śledzić korzystanie z wszelkich innych usług.

en: Set up VPN
pl: Skonfiguruj VPN

en: Delete configuration
pl: Usuń konfigurację

en: Change
pl: Zmień

en: Install
pl: Instaluj

en: Use this VPN for:
pl: Użyj tej sieci VPN do:

en: All network connections
pl: Wszystkie połączenia sieciowe

en: Its own network
pl: Własna sieć

en: Type:
pl: Rodzaj:
