lomiri-settings-components - en to sk translation catalogue (79 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Unlock SIM
sk: Odomknúť SIM

en: Message
sk: Správa

en: Call back
sk: Zavolať naspäť

en: Send
sk: Odoslať

en: Accept
sk: Prijať

en: Choose…
sk: Zvoliť…

en: None
sk: Žiadne

en: Authentication type:
sk: Typ overenia:

en: Certificates (TLS)
sk: Certifikáty (TLS)

en: Password
sk: Heslo

en: Password with certificates (TLS)
sk: Heslá s certifikátmi (TLS)

en: Static key
sk: Statický kľúč

en: Use custom gateway port
sk: Použiť predvolený port brány

en: Protocol:
sk: Protokol:

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Client certificate:
sk: Certifikát klienta:

en: Choose Certificate…
sk: Vyberte certifikát…

en: Private key:
sk: Súkromný kľúč:

en: Choose Key…
sk: Vybrať kľúč…

en: Key password:
sk: Heslo kľúča:

en: CA certificate:
sk: CA certifikát:

en: Static key:
sk: Statický kľúč:

en: Key direction:
sk: Smer kľúča:

en: Remote IP:
sk: Vzdialená IP:

en: Local IP:
sk: Lokálna IP:

en: Use additional TLS authentication:
sk: Použiť prídavnú TLS autentifikáciu:

en: TLS key:
sk: TLS kľúč:

en: Verify peer certificate:
sk: Overiť peer certifikát:

en: Peer certificate TLS type:
sk: Peer certifikát typu TLS:

en: Client
sk: Klient

en: Cipher:
sk: Šifra:

en: Default
sk: Predvolený

en: Compress data
sk: Komprimovať dáta

en: User:
sk: Používateľ:

en: NT Domain:
sk: NT doména:

en: Authentication methods:
sk: Spôsoby overenia totožnosti:

en: Use Point-to-Point encryption
sk: Použitie Point-to-Point šifrovanie

en: All Available (Default)
sk: Všetky dostupné (predvolené)

en: 128-bit (most secure)
sk: 128-bit (najbezpečnejšie)

en: 40-bit (less secure)
sk: 40-bit (menej bezpečné)

en: Allow stateful encryption
sk: Povoliť stavové šifrovanie

en: Allow BSD data compression
sk: Povoliť BSD kompresiu dát

en: Allow Deflate data compression
sk: Povoliť Deflate kompresiu dát

en: Use TCP Header compression
sk: Použiť komprimáciu TCP hlavičky

en: Send PPP echo packets
sk: Posielať PPP echo pakety

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
sk: Túto VPN používate pre všetky internetové pripojenia.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
sk: Vaša Wifi/mobilný operátor môže vidieť, kedy a koľko používate internet, ale nie na čo.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
sk: Poskytovateľ VPN môže vidieť alebo upraviť vaše internetové pripojenie.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
sk: Webové stránky a ďalší poskytovatelia služieb môžu aj naďalej monitorovať používanie.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
sk: Vaša Wifi/mobilný operátor môže stále vidieť, kedy a koľko používate internet.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
sk: Sprostredkovateľ DNS môže vidieť, ktoré webové stránky a služby používate.

en: This VPN is not safe to use.
sk: VPN nie je bezpečná.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
sk: Certifikát servera nie je platný. Poskytovateľ VPN môže byť napodobnený.

en: Details: %1
sk: Detaily: %1

en: The certificate was not found.
sk: Certifikát nebol nájdený.

en: The certificate is empty.
sk: Certifikát je prázdny.

en: The certificate is self signed.
sk: Certifikát je s vlastným podpisom.

en: The certificate has expired.
sk: Certifikát vypršal.

en: The certificate is blacklisted.
sk: Certifikát je na čiernej listine.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
sk: Neposkytuje certifikát. Poskytovateľ VPN môže byť napodobnený.

en: This VPN configuration is not installed.
sk: Konfigurácia VPN nie je nainštalovaná.

en: If you install it:
sk: Ak ho nainštalujete:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
sk: Sprostredkovateľ DNS môže vidieť, ktoré webové stránky a služby používate.

en: This VPN is set up, but not in use now.
sk: VPN je nastavené, ale nie je používané.

en: When you use it:
sk: Keď ho používate:

en: You’re using this VPN for specific services.
sk: Túto VPN používate pre špecifické služby.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
sk: Vaše pripojenie je k týmto službám a poskytovateľom VPN súkromné.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
sk: Vaša Wifi/mobilný operátor môže sledovať používanie akýchkoľvek ďalších služieb.

en: Set up VPN
sk: Nastaviť VPN

en: Delete configuration
sk: Odstrániť konfiguráciu

en: Change
sk: Zmeniť

en: Install
sk: Inštalovať

en: Use this VPN for:
sk: Použiť VPN pre:

en: All network connections
sk: Všetky sieťové pripojenia

en: Its own network
sk: Jeho vlastná sieť

en: Type:
sk: Typ:
