lomiri-settings-components - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: OK
ur: ٹھیک ہے

en: Fingerprint ID
ur: فنگر پرنٹ ID

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Back
ur: واپس

en: None
ur: کچھ بھی نہیں

en: Password
ur: پاس ورڈ

en: Change
ur: تبدیل کریں
