lomiri-settings-components - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Roaming
cy: Crwydrol

en: Unlock SIM
cy: Datgloi SIM

en: Message
cy: Neges

en: Call back
cy: Galw nôl

en: Send
cy: Anfon

en: Accept
cy: Derbyn

en: Choose…
cy: Dewiswch…

en: None
cy: Dim

en: Server:
cy: Gweinydd:

en: Port:
cy: Porth:
