lomiri-settings-components - en to et translation catalogue (91 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
et: NÄDAL

en: Fingerprint Name
et: Sõrmejälje nimi

en: Delete Fingerprint
et: Kustuta sõrmejälg

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
et: Vabandust, sõrmejälje kustutamine ei õnnestunud.

en: OK
et: Sobib

en: Fingerprint ID
et: Sõrmejälje tunnus

en: Finger %1
et: Sõrmejälg %1

en: Passcode required
et: Salakood on nõutav

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
et: Sõrmejäljega tuvastamise jaoks pead võtma kasutusele salakoodi

en: Set Passcode…
et: Seadista salakood…

en: Add fingerprint
et: Lisa sõrmejälg

en: Remove All…
et: Eemalda kõik…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik sõrmejäljed eemaldada?

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
et: Vabandust, sõrmejäljelugeja ei tundu toimima.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
et: Puuduta sõrmejäljelugejat korduvalt oma sõrmega.

en: Keep your finger on the reader for longer.
et: Hoia oma sõrme pikemalt sõrmejäljelugejal.

en: Back
et: Tagasi

en: All done!
et: Saigi valmis!

en: Swipe your finger over the reader.
et: Viipa oma sõrmega sõrmejäljelugejat.

en: Next
et: Edasi

en: Roaming
et: Rändlus

en: Unlock SIM
et: Eemalda SIM-kaardi lukustus

en: Message
et: Sõnum

en: Call back
et: Helista tagasi

en: Send
et: Saada

en: Accept
et: Võta vastu

en: Choose…
et: Vali…

en: None
et: Puudub

en: Authentication type:
et: Autentimise tüüp:

en: Certificates (TLS)
et: Sertifikaadid (TLS)

en: Password
et: Salasõna

en: Password with certificates (TLS)
et: Salasõna koos sertifikaatidega (TLS)

en: Static key
et: Staatiline võti

en: Use custom gateway port
et: Kasuta muud lüüsi porti

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Salasõna:

en: Client certificate:
et: Kliendi sertifikaat:

en: Choose Certificate…
et: Vali sertifikaat…

en: Private key:
et: Privaatvõti:

en: Choose Key…
et: Vali võti…

en: Key password:
et: Võtme salasõna:

en: CA certificate:
et: Sertifitseerimiskeskuse sertifikaat:

en: Static key:
et: Staatiline võti:

en: Key direction:
et: Võtme suund:

en: Remote IP:
et: Kaugseadme IP-aadress:

en: Local IP:
et: Kohalik IP-aadress:

en: Use additional TLS authentication:
et: Kasuta täiendavat TLS-i autentimist:

en: TLS key:
et: TLS-i võti:

en: Verify peer certificate:
et: Kontrolli partneri sertifikaati:

en: Peer certificate TLS type:
et: Partneri sertifikaadi TLS-i tüüp:

en: Client
et: Klient

en: Cipher:
et: Šiffer:

en: Default
et: Vaikimisi

en: HMAC authentication:
et: HMAC-autentimine:

en: Compress data
et: Paki andmeid

en: User:
et: Kasutaja:

en: NT Domain:
et: NT domeen:

en: Authentication methods:
et: Autentimise meetodid:

en: Use Point-to-Point encryption
et: Kasuta otspunktkrüptimist

en: All Available (Default)
et: Kõik saadavalolevad (vaikimisi)

en: 128-bit (most secure)
et: 128-bitine (kõike turvalisem)

en: 40-bit (less secure)
et: 40-bitine (vähemturvaline)

en: Allow stateful encryption
et: Kasuta olekut tuvastavat krüptimist

en: Allow BSD data compression
et: Kasuta andmete pakkimist: BSD

en: Allow Deflate data compression
et: Kasuta andmete pakkimist: deflate

en: Use TCP Header compression
et: Kasuta TCP-päise pakkimist

en: Send PPP echo packets
et: Saada PPP kajapakette

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
et: Sa kasutad kogu internetiliikluse jaoks seda VPN-i.

en: Details: %1
et: Üksikasjad: %1

en: The certificate was not found.
et: Sertifikaati ei leidu.

en: The certificate is empty.
et: Sertifikaat on tühi.

en: The certificate is self signed.
et: Sertifikaat on enda poolt allkirjastatud.

en: The certificate has expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: The certificate is blacklisted.
et: Sertifikaat on keeluloendis.

en: This VPN is set up, but not in use now.
et: See VPN on seadistatud, kuid pole praegu kasutusel.

en: When you use it:
et: Millal soovid seda kasutada:

en: You’re using this VPN for specific services.
et: Sa kasutad seda VPN-i konkreetsete teenuste jaoks.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
et: Võrguliiklus sinu nutiseadme ja VPN-i teenusepakkuja vahel on privaatne.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
et: Sinu WiFi või mobiilse interneti teenusepakkuja võib jälgida sinu muude teenuste kasutust.

en: Set up VPN
et: Seadista VPN

en: Delete configuration
et: Kustuta seadistus

en: VPN “%1”
et: VPN: „%1“

en: Change
et: Muuda

en: Install
et: Paigalda

en: Use this VPN for:
et: Kasuta seda VPN-i:

en: All network connections
et: Kõigi võrguühenduse jaoks

en: Its own network
et: Oma võrguna

en: Type:
et: Tüüp:
