lomiri-settings-components - en to hr translation catalogue (103 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
hr: TJEDAN

en: Fingerprint Name
hr: Ime otiska prsta

en: Delete Fingerprint
hr: Izbriši otisak prsta

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
hr: Žao nam je, otisak prsta se nije mogao izbrisati.

en: OK
hr: U redu

en: Fingerprint ID
hr: ID otiska prsta

en: Finger %1
hr: Prst %1

en: Passcode required
hr: Potrebna je lozinka

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
hr: Za korištenje identifikacije otiska prsta morate postaviti lozinku

en: Set Passcode…
hr: Postavi lozinku …

en: Add fingerprint
hr: Dodaj otisak prsta

en: Remove All…
hr: Ukloni sve …

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
hr: Stvarno želite zaboraviti sve spremljene otiske prstiju?

en: Cancel
hr: Odustani

en: Remove
hr: Ukloni

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
hr: Žao mi je, čini se da čitač ne radi.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
hr: Više puta dodirnite prstom po čitaču.

en: Keep your finger on the reader for longer.
hr: Zadržite prst na čitaču dulje.

en: Back
hr: Natrag

en: All done!
hr: Gotovo!

en: Swipe your finger over the reader.
hr: Povuci prstom preko čitača.

en: %1%
hr: %1 %

en: Next
hr: Dalje

en: Unlock SIM
hr: Otključaj SIM karticu

en: Message
hr: Poruka

en: Call back
hr: Povratni poziv

en: Send
hr: Pošalji

en: Accept
hr: Prihvati

en: Choose…
hr: Odaberi …

en: None
hr: Ništa

en: Authentication type:
hr: Vrsta autentifikacije:

en: Certificates (TLS)
hr: Certifikati (TLS)

en: Password
hr: Lozinka

en: Password with certificates (TLS)
hr: Lozinka sa certifikatima (TLS)

en: Static key
hr: Statični ključ

en: Port:
hr: Priključak:

en: Use custom gateway port
hr: Koristi prilagođeni priključak pristupnika

en: Protocol:
hr: Protokol:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Client certificate:
hr: Certifikat klijenta:

en: Choose Certificate…
hr: Odaberi certifikat …

en: Private key:
hr: Privatni ključ:

en: Choose Key…
hr: Odaberi ključ …

en: Key password:
hr: Lozinka ključa:

en: CA certificate:
hr: CA certifikat:

en: Static key:
hr: Statični ključ:

en: Key direction:
hr: Smjer ključa:

en: Remote IP:
hr: Udaljeni IP:

en: Local IP:
hr: Lokalni IP:

en: Use additional TLS authentication:
hr: Koristi dodatnu TLS autentifikaciju:

en: TLS key:
hr: TLS ključ:

en: Verify peer certificate:
hr: Provjeri certifikat suprotne strane:

en: Peer certificate TLS type:
hr: TLS vrsta certifikata suprotne strane:

en: Client
hr: Klijent

en: Cipher:
hr: Šifra:

en: Default
hr: Zadano

en: HMAC authentication:
hr: HMAC autentifikacija:

en: Compress data
hr: Komprimiraj podatke

en: User:
hr: Korisnik:

en: NT Domain:
hr: NT domena:

en: Authentication methods:
hr: Metode autentifikacije:

en: Use Point-to-Point encryption
hr: Koristi Point-to-Point šifriranje

en: All Available (Default)
hr: Sve dostupne (zadano)

en: 128-bit (most secure)
hr: 128-bit (najsigurnije)

en: 40-bit (less secure)
hr: 40-bit (manje sigurno)

en: Allow stateful encryption
hr: Dopusti šifriranje sa zadržavanjem stanja

en: Allow BSD data compression
hr: Dozvoli kompresiju BSD podataka

en: Allow Deflate data compression
hr: Dozvoli kompresiju Deflate podataka

en: Use TCP Header compression
hr: Koristi komprimiranje TCP zaglavlja

en: Send PPP echo packets
hr: Pošalji PPP echo pakete

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
hr: Koristite ovaj VPN za sav internetski promet.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
hr: Vaš pružatelj usluga za Wi-Fi/mobitel može vidjeti kada i koliko koristite internet, ali ne i za što.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
hr: Pružatelj VPN-a može vidjeti ili mijenjati vaš internetski promet.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
hr: Pružatelji usluga za web stranice i druge usluge i dalje mogu pratiti vaše korištenje.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
hr: Vaš pružatelj usluga za Wi-Fi/mobitel i dalje može vidjeti kada i koliko koristite internet.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
hr: Pružatelj DNS-a može vidjeti koje web stranice i druge usluge koristite.

en: This VPN is not safe to use.
hr: Ovaj VPN nije siguran za korištenje.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
hr: Certifikat servera nije važeći. Moguće je da se netko lažno predstavlja kao pružatelj VPN-a.

en: Details: %1
hr: Detalji: %1

en: The certificate was not found.
hr: Certifikat nije pronađen.

en: The certificate is empty.
hr: Certifikat je prazan.

en: The certificate is self signed.
hr: Certifikat je samopotpisan.

en: The certificate has expired.
hr: Certifikat je istekao.

en: The certificate is blacklisted.
hr: Certifikat se nalazi u popisu blokiranih.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
hr: Ne pruža certifikat. Moguće je da se netko lažno predstavlja kao pružatelj VPN-a.

en: This VPN configuration is not installed.
hr: Ova VPN konfiguracija nije instalirana.

en: If you install it:
hr: Ako ju instalirate:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
hr: Pružatelj DNS-a može vidjeti koje web stranice i druge usluge koristite.

en: This VPN is set up, but not in use now.
hr: Ovaj VPN je postavljen, ali se trenutačno ne koristi.

en: When you use it:
hr: Kada ga koristite:

en: You’re using this VPN for specific services.
hr: Koristite ovaj VPN za određene usluge.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
hr: Vaš promet je privatan prema tim uslugama i pružatelju VPN-a.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
hr: Vaš pružatelj usluga za Wi-Fi/mobitel može pratiti vaše korištenje bilo koje druge usluge.

en: Set up VPN
hr: Postavi VPN

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: VPN “%1”
hr: VPN „%1”

en: Change
hr: Promijeni

en: Install
hr: Instaliraj

en: Use this VPN for:
hr: Koristi ovaj VPN za:

en: All network connections
hr: Sve mrežne veze

en: Its own network
hr: Svoju vlastitu mrežu

en: Type:
hr: Vrsta:
