lomiri-settings-components - en to uk translation catalogue (105 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
uk: ТИЖДЕНЬ

en: Fingerprint Name
uk: Назва відбитка пальця

en: Delete Fingerprint
uk: Видалити відбиток пальця

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
uk: Вибачте, відбиток пальця не вдалося видалити.

en: OK
uk: ОК

en: Fingerprint ID
uk: Ідентифікатор відбитка пальця

en: Finger %1
uk: Палець %1

en: Passcode required
uk: Потрібен пароль

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
uk: Для використання відбитка пальця необхідно встановити пароль

en: Set Passcode…
uk: Встановіть пароль…

en: Add fingerprint
uk: Додати відбиток пальця

en: Remove All…
uk: Видалити все…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
uk: Ви впевнені, що хочете забути всі збережені відбитки пальців?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Видалити

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
uk: Вибачте, зчитувач здається не працює.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
uk: Кілька разів торкніться пальцем зчитувача.

en: Keep your finger on the reader for longer.
uk: Тримайте палець на зчитувачі довше.

en: Back
uk: Назад

en: All done!
uk: Готово!

en: Swipe your finger over the reader.
uk: Проведіть пальцем по зчитувачу.

en: Next
uk: Далі

en: Roaming
uk: Роумінг

en: Unlock SIM
uk: Розблокувати SIM

en: Message
uk: Повідомлення

en: Call back
uk: Зворотний виклик

en: Send
uk: Надіслати

en: Accept
uk: Прийняти

en: Choose…
uk: Обрати…

en: None
uk: Нічого

en: Authentication type:
uk: Тип автентифікації:

en: Certificates (TLS)
uk: Сертифікати (TLS)

en: Password
uk: Пароль

en: Password with certificates (TLS)
uk: Пароль із сертифікатами (TLS)

en: Static key
uk: Статичний ключ

en: Server:
uk: Сервер:

en: Port:
uk: Порт:

en: Use custom gateway port
uk: Використовувати нетиповий порт шлюзу

en: Protocol:
uk: Протокол:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Client certificate:
uk: Клієнтський сертифікат:

en: Choose Certificate…
uk: Вибрати сертифікат…

en: Private key:
uk: Закритий ключ:

en: Choose Key…
uk: Вибрати ключ…

en: Key password:
uk: Пароль ключа:

en: CA certificate:
uk: Сертифікат CA:

en: Static key:
uk: Статичний ключ:

en: Key direction:
uk: Напрямок ключа:

en: Remote IP:
uk: Віддалена IP-адреса:

en: Local IP:
uk: Локальна IP-адреса:

en: Use additional TLS authentication:
uk: Використовувати додаткове розпізнавання за TLS:

en: TLS key:
uk: Ключ TLS:

en: Verify peer certificate:
uk: Перевірка серверного сертифіката:

en: Peer certificate TLS type:
uk: Тип TLS сертифіката вузла:

en: Server
uk: Сервер

en: Client
uk: Клієнт

en: Cipher:
uk: Шифрування:

en: Default
uk: Типовий

en: HMAC authentication:
uk: Авторизація HMAC:

en: Compress data
uk: Стискати дані

en: User:
uk: Користувач:

en: NT Domain:
uk: NT-домен:

en: Authentication methods:
uk: Способи розпізнавання:

en: Use Point-to-Point encryption
uk: Використовувати шифрування "точка-точка"

en: All Available (Default)
uk: Усі доступні (типово)

en: 128-bit (most secure)
uk: 128-бітний (найбільш безпечний)

en: 40-bit (less secure)
uk: 40-бітний (менш безпечний)

en: Allow stateful encryption
uk: Дозволити шифрування з урахуванням стану

en: Allow BSD data compression
uk: Дозволити стискання даних BSD

en: Allow Deflate data compression
uk: Дозволити стискання даних Deflate

en: Use TCP Header compression
uk: Використовувати стискання заголовка TCP

en: Send PPP echo packets
uk: Надсилання echo-пакетів PPP

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
uk: Ви використовуєте цю VPN для усього обміну даними з інтернетом.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
uk: Ваш надавач послуг Wi-Fi/мобільного зв’язку зможе стежити за тим, коли ви користуєтеся інтернетом і об’ємом обміну даними, але не зможе стежити за тим, чим і як ви користуєтеся.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
uk: Надавач послуг VPN зможе стежити за обміном даними з інтернетом і втручатися у нього.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
uk: Сайти та інші надавачі послуг матимуть змогу спостерігати за тим, чим ви користуєтеся.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
uk: Ваш надавач послуг Wi-Fi/мобільного зв’язку зможе стежити за тим, коли ви користуєтеся інтернетом і за об’ємом обміну даними.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
uk: Надавач послуг DNS зможе стежити за тим, які сайти ви відвідуєте і чим користуєтеся.

en: This VPN is not safe to use.
uk: Користування цією VPN не є безпечним.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
uk: Сертифікат сервера не є чинним. Можливо, надавач послуг VPN не є тим, за кого себе видає.

en: Details: %1
uk: Подробиці: %1

en: The certificate was not found.
uk: Сертифікат не знайдено.

en: The certificate is empty.
uk: Сертифікат є порожнім.

en: The certificate is self signed.
uk: Сертифікат є самопідписаним.

en: The certificate has expired.
uk: Строк дії сертифіката вичерпано.

en: The certificate is blacklisted.
uk: Сертифікат додано до чорного списку.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
uk: Не надано сертифіката. Можливо, надавач послуг VPN не є тим, за кого себе видає.

en: This VPN configuration is not installed.
uk: Ці налаштування VPN не встановлено.

en: If you install it:
uk: Якщо ви встановите їх:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
uk: Надавач послуг DNS зможе стежити за тим, які сайти ви відвідуєте і чим користуєтеся.

en: This VPN is set up, but not in use now.
uk: Цю VPN налаштовано, але зараз вона не використовується.

en: When you use it:
uk: Якщо ви скористаєтеся нею:

en: You’re using this VPN for specific services.
uk: Ви використовуєте цю VPN для певних служб.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
uk: Обмін даними з цими службами є конфіденційним, дані буде надано лише службам і надавачу послуг VPN.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
uk: Ваш надавач послуг Wi-Fi/мобільного зв’язку зможе стежити за вашим використанням будь-яких інших служб.

en: Set up VPN
uk: Налаштувати VPN

en: Delete configuration
uk: Видалити конфігурацію

en: VPN “%1”
uk: VPN "%1"

en: Change
uk: Змінити

en: Install
uk: Встановити

en: Use this VPN for:
uk: Використовувати цю VPN для:

en: All network connections
uk: усіх з’єднань із мережею

en: Its own network
uk: її власної мережі

en: Type:
uk: Тип:
