lomiri-settings-components - en to ia translation catalogue (72 entries)

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Remove
ia: Remover

en: Unlock SIM
ia: Disblocar le SIM

en: Call back
ia: Appellar retro

en: Send
ia: Mandar

en: Accept
ia: Acceptar

en: Choose…
ia: Eliger...

en: None
ia: Nulle

en: Server:
ia: Servitor:

en: Port:
ia: Porta:

en: Use custom gateway port
ia: Usar le porta gateway personalisate

en: Protocol:
ia: Protocollo:

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Client certificate:
ia: Certificato de cliente:

en: Choose Certificate…
ia: Eliger le certificato…

en: Private key:
ia: Clave private:

en: Choose Key…
ia: Eliger le clave...

en: Key password:
ia: Contrasigno del clave

en: CA certificate:
ia: Certificato CA:

en: Key direction:
ia: Direction del clave:

en: Use additional TLS authentication:
ia: Usar le authentication TLS additional:

en: TLS key:
ia: Clave TLS

en: Verify peer certificate:
ia: Verificar le certificato par:

en: Peer certificate TLS type:
ia: Typo de TLS del certificato par:

en: Server
ia: Servitor

en: Client
ia: Cliente

en: Cipher:
ia: Cifrar:

en: Default
ia: Predefinite

en: Compress data
ia: Comprimer le datos

en: User:
ia: Usator:

en: NT Domain:
ia: Dominio NT:

en: Authentication methods:
ia: Methodos de authentication:

en: Use Point-to-Point encryption
ia: Usar le cryptation puncto-puncto

en: All Available (Default)
ia: Tote le disponibile (standard)

en: 128-bit (most secure)
ia: 128-bit (plus secure)

en: 40-bit (less secure)
ia: 40-bit (minus secur)

en: Allow stateful encryption
ia: Consentir cryptation con stato

en: Allow BSD data compression
ia: Consentir le compression de datos BSD

en: Allow Deflate data compression
ia: Consentir disinflar le compression de datos

en: Use TCP Header compression
ia: Usa le compression del testa TCP

en: Send PPP echo packets
ia: Mandar le pacchettos de echo PPP

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
ia: Tu es usante iste VPN pro tote le traffico Internet.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
ia: Le suppletores de sitos Web e altere servicios poter adhuc controlar tu uso.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
ia: Le suppletor de VPN pote vide o modificar tu traffico Internet.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
ia: Le sitos web e altere providitores de servicio pote ancora examinar tu uso

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
ia: Tu suppletor de Wi-Fi/mobile pote ancora vider quando e como tu usa Internet.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
ia: Le suppletor de DNS pote vider le sitos Web e altere servicios de que tu usa.

en: This VPN is not safe to use.
ia: Iste VPN non es secur a usar.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
ia: Le certificato del servitor non es non valide. Le suppletor de VPN pote esser personate

en: Details: %1
ia: Detalios: %1

en: The certificate was not found.
ia: Le certificato non ha essite trovate.

en: The certificate is empty.
ia: Le certificato es vacue.

en: The certificate is self signed.
ia: Le certificato es auto-firmate

en: The certificate has expired.
ia: Le certificato ha expirate.

en: The certificate is blacklisted.
ia: Le certificato es del lista nigre

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
ia: Isto non forni un certificato. Le suppletor de VPN pote esser impersonate.

en: This VPN configuration is not installed.
ia: Iste configuration de VPN non es installate.

en: If you install it:
ia: Si tu installa lo

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
ia: Le suppletor de DNS  pote vide que Web sitos e altere servicios de tu usa. Iste VPN es configurate, ma non in uso nunc .

en: This VPN is set up, but not in use now.
ia: Iste VPN es configurate, ma non in uso nunc

en: When you use it:
ia: Quando tu usa lo

en: You’re using this VPN for specific services.
ia: Tu usa iste VPN pro specific servicios

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
ia: Tu traffico pro iste servicios es private pro los e le suppletor de VPN.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
ia: Tu suppletor  Wi-Fi/mobile pote traciar tu uso de alcun altere servicios.

en: Set up VPN
ia: Configurar le VPN

en: Delete configuration
ia: Deler le configuration

en: Change
ia: Cambiar

en: Install
ia: Installar

en: Use this VPN for:
ia: Usar iste VPN pro:

en: All network connections
ia: Tote le connexiones de rete

en: Its own network
ia: Configurar le VPN

en: Type:
ia: Tipo:
