lomiri-settings-components - en to sc translation catalogue (41 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
sc: CHIDA

en: Fingerprint Name
sc: Nòmine de s'imprenta

en: Delete Fingerprint
sc: Cantzella s'imprenta

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
sc: Impossìbile cantzellare s'imprenta.

en: OK
sc: AB

en: Fingerprint ID
sc: Identificatzione cun imprenta

en: Finger %1
sc: Didu %1

en: Passcode required
sc: Còdighe de atzessu rechestu

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
sc: Depes cunfigurare unu còdighe de atzessu pro impreare s'identificatzione cun imprenta

en: Set Passcode…
sc: Cunfigura unu còdighe de atzessu

en: Add fingerprint
sc: Agiunghe imprenta

en: Remove All…
sc: Cantzella totu…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
sc: Seguru chi boles cantzellare totu is imprentas sarvadas?

en: Cancel
sc: Annulla

en: Remove
sc: Boga

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
sc: Paret chi su letore no est funtzionende.

en: Tap your finger repeatedly on the reader.
sc: Toca su letore prus bortas cun su didu.

en: Keep your finger on the reader for longer.
sc: Mantene su didu in su letore pagu prus tempus.

en: Back
sc: In segus

en: All done!
sc: Totu fatu!

en: Swipe your finger over the reader.
sc: Iscurre su didu in su letore.

en: Next
sc: A in antis

en: Unlock SIM
sc: Isbloca SIM

en: Message
sc: Messàgiu

en: Call back
sc: Torra sa tzerriada

en: Send
sc: Imbia

en: Accept
sc: Atzeta

en: Choose…
sc: Sèbera…

en: None
sc: Peruna

en: Authentication type:
sc: Tipu de autenticatzione:

en: Certificates (TLS)
sc: Tzertificados (TLS)

en: Password
sc: Crae

en: Password with certificates (TLS)
sc: Crae cun tzertificados (TLS)

en: Static key
sc: Crae istàtica

en: Port:
sc: Portu:

en: Change
sc: Muda

en: Install
sc: Installa

en: Use this VPN for:
sc: Imprea custa VPN pro:

en: All network connections
sc: Totu is connessiones de rete

en: Its own network
sc: Sa rete sua

en: Type:
sc: Genia:
