lomiri-settings-components - en to eu translation catalogue (20 entries)

[ctx: Header text: keep it short and upper case]
en: WEEK
eu: ASTE

en: Fingerprint Name
eu: Hatz-markaren izena

en: Delete Fingerprint
eu: Ezabatu Hatzmarka

en: Sorry, the fingerprint could not be deleted.
eu: Barkatu, hatzmarka ezin izan da ezabatu.

en: OK
eu: Ados

en: Fingerprint ID
eu: Hatz-markaren ID

en: Finger %1
eu: %1 Hatzamarra

en: Passcode required
eu: Pasazenbakia beharrezkoa da

en: You must set a passcode to use fingerprint ID
eu: Pasazenbaki bat ezarri behar duzu hatzmarka bidezko identifikazioa erabiktzeko

en: Set Passcode…
eu: Ezarri pasazenbakia…

en: Add fingerprint
eu: Gehitu hatz-marka

en: Remove All…
eu: Ezabatu Guztiak…

en: Are you sure you want to forget all stored fingerprints?
eu: Ziur zaude gordetako hatz-marka guztiak ahaztu nahi duzula?

en: Cancel
eu: Utzi

en: Remove
eu: Kendu

en: Sorry, the reader doesn’t seem to be working.
eu: Parkatu, badirudi irakurlea ez duela funtzionatzen.

en: %1%
eu: %%1

en: Next
eu: Urr.

en: Username:
eu: Erabiltzaile-izena:

en: Password:
eu: Pasahitza:
