lomiri-settings-components - en to gl translation catalogue (86 entries)

en: OK
gl: Aceptar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Eliminar

[ctx: %1=month name, %2=4-digit year]
en: %1 %2
gl: %1 de %2

en: Roaming
gl: Itinerancia

en: Unlock SIM
gl: Desbloquear a SIM

en: Message
gl: Mensaxe

en: Call back
gl: Chamar de volta

en: Send
gl: Enviar

en: Accept
gl: Aceptar

en: Choose…
gl: Seleccionar...

en: None
gl: Ningún

en: Authentication type:
gl: Tipo de autenticación:

en: Certificates (TLS)
gl: Certificados (TLS)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Password with certificates (TLS)
gl: Contrasinal con certificados (TLS)

en: Static key
gl: Clave estática

en: Server:
gl: Servidor:

en: Port:
gl: Porto:

en: Use custom gateway port
gl: Usar porto da pasarela personalizado

en: Protocol:
gl: Protocolo:

en: Username:
gl: Nome do usuario:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Client certificate:
gl: Certificado do cliente:

en: Choose Certificate…
gl: Seleccionar certificado...

en: Private key:
gl: Chave privada:

en: Choose Key…
gl: Seleccionar chave...

en: Key password:
gl: Contrasinal da chave:

en: CA certificate:
gl: Certificado da AC:

en: Static key:
gl: Clave estática:

en: Key direction:
gl: Enderezo da chave:

en: Remote IP:
gl: IP remoto:

en: Local IP:
gl: IP local:

en: Use additional TLS authentication:
gl: Usar autenticacións TLS adicional:

en: TLS key:
gl: Chave TLS:

en: Verify peer certificate:
gl: Comprobar certificado dos pares:

en: Peer certificate TLS type:
gl: Tipo de certificado TLS do par:

en: Server
gl: Servidor

en: Client
gl: Cliente

en: Cipher:
gl: Cifrar:

en: Default
gl: Predeterminado

en: Compress data
gl: Comprimir datos

en: User:
gl: Usuario:

en: NT Domain:
gl: Dominio NT:

en: Authentication methods:
gl: Métodos de autenticación:

en: Use Point-to-Point encryption
gl: Usar cifrado de punto a punto

en: All Available (Default)
gl: Todas as dispoñíbeis (predeterminado)

en: 128-bit (most secure)
gl: 128-bit (máis segura)

en: 40-bit (less secure)
gl: 40-bit (menos segura)

en: Allow stateful encryption
gl: Permitir cifrado con estado

en: Allow BSD data compression
gl: Permitir compresión de datos BSD

en: Allow Deflate data compression
gl: Permitir compresión de datos Deflate

en: Use TCP Header compression
gl: Usar compresión de cabeceiras TCP

en: Send PPP echo packets
gl: Enviar paquetes de eco de PPP

en: You’re using this VPN for all Internet traffic.
gl: Está usando esta VPN para todo o tráfico de internet.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can see when and how much you use the Internet, but not what for.
gl: A súa operadora de wifi/móbil pode ver cando e canto usa internet pero non para que.

en: The VPN provider can see or modify your Internet traffic.
gl: A operadora VPN pode ver ou modificar o seu tráfico de internet.

en: Web sites and other service providers can still monitor your use.
gl: Os sitios web e outros provedores de servizos aínda poden monitorizar o seu uso.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can still see when and how much you use the Internet.
gl: A súa operadora de wifi/móbil aínda pode ver cando e canto usa internet.

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
gl: O provedor do DNS pode ver que sitios web e outros servizos usa.

en: This VPN is not safe to use.
gl: Esta VPN non é segura.

en: The server certificate is not valid. The VPN provider may be being impersonated.
gl: O certificado do servidor non é correcto. O provedor VPN puido ser suplantado.

en: Details: %1
gl: Detalles: %1

en: The certificate was not found.
gl: Non foi posíbel atopar o certificado.

en: The certificate is empty.
gl: O certificado está baleiro.

en: The certificate is self signed.
gl: O certificado está auto-asinado

en: The certificate has expired.
gl: O certificado caducou.

en: The certificate is blacklisted.
gl: O certificado está na lista negra.

en: It does not provide a certificate. The VPN provider could be impersonated.
gl: Non proporciona un certificado. É posíbel que o provedor VPN fose suplantado.

en: This VPN configuration is not installed.
gl: A configuración da VPN non está instalada.

en: If you install it:
gl: Se vostede o instala:

en: The DNS provider can see which Web sites and other services you use.
gl: O provedor do DNS pode ver que sitios web e outros servizos usa.

en: This VPN is set up, but not in use now.
gl: A VPN está configurada pero non en uso agora.

en: When you use it:
gl: Cando a use:

en: You’re using this VPN for specific services.
gl: Está usando esta VPN para servizos específicos.

en: Your traffic to these services is private to them and the VPN provider.
gl: O seu tráfico a estes servizos é privado para eles e para o provedor da VPN.

en: Your Wi-Fi/mobile provider can track your use of any other services.
gl: A súa operadora de wifi/móbil pode monitorizar o uso de calquera servizo.

en: Set up VPN
gl: Configurar a VPN

en: Delete configuration
gl: Eliminar a configuración

en: VPN “%1”
gl: VPN «%1»

en: Change
gl: Cambiar

en: Install
gl: Instalar

en: Use this VPN for:
gl: Usar esta VPN para:

en: All network connections
gl: Todas as conexións de rede

en: Its own network
gl: A súa propia rede

en: Type:
gl: Tipo:
