lomiri-settings-components - en to kab translation catalogue (9 entries)

en: OK
kab: Ih

en: Cancel
kab: Semmet

en: Remove
kab: Kkes

en: Back
kab: Uɣal

en: Send
kab: Azen

en: None
kab: Ula yiwen

en: Password
kab: Awal n uɛeddi

en: Client
kab: Amsaɣ

en: Install
kab: Sebded
