sync-monitor - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Quit
am: ማጥፊያ

en: Forbidden / access denied
am: የ ተከለከለ / ፍቃግ ተከልክሏል

en: Object not found / unassigned field
am: እቃው አልተገኘም / ያልተመደበ ሜዳ

en: Command not allowed
am: ይህ ትእዛዝ አይፈቀድም

en: Proxy authentication required
am: የ ወኪል ማረጋገጫ ያስፈልጋል

en: Disk full
am: ዲስኩ ሙሉ ነው

en: Sync canceled
am: ማስማማቱ ተሰርዟል

en: Server not found
am: ሰርቨሩ አልተገኘም

en: Unknown status
am: ያልታወቀ ሁኔታ

en: Synchronization
am: ማስማሚያ
