sync-monitor - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Accounts
br: Kontoù

en: Quit
br: Kuitaat

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Ket

en: Forbidden / access denied
br: Difennet / moned nac'het

en: Object not found / unassigned field
br: Traezenn ha n'eo ket bet kavet / maezienn ha n'eo ket bet deroet

en: Command not allowed
br: Urzh diaotreet

en: Disk full
br: Pladenn leun

en: Server sent bad content
br: Ar servijer en deus kaset roadennoù direizh

en: Sync canceled
br: Sinkroneladur nullet

en: Connection timeout
br: Kevreadur kollet

en: Connection certificate has expired
br: Diamzeret eo an testeni kevreañ

en: Connection certificate is invalid
br: Direizh eo an testeni kevreañ

en: Server not found
br: N'eo ket bet kavet ar servijer

en: Unknown status
br: Statud dianav

en: Synchronization
br: Sinkroneladur
