sync-monitor - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Accounts
el: Λογαριασμοί

en: Quit
el: 'Εξοδος

en: Could not load account info.
el: Αδυναμία φόρτωσης των πληροφοριών λογαριασμού.

en: Logging in…
el: Γίνεται σύνδεση…

en: Sign in to sync
el: Συνδεθείτε για συγχρονισμό

en: Account sign-in failed. Please select your account to sign back in.
el: Η σύνδεση λογαριασμού απέτυχε. Επιλέξτε τον λογαριασμό σας για να συνδεθείτε ξανά.

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Failed to configure account
el: Αποτυχία ρύθμισης λογαριασμού

en: Forbidden / access denied
el: Απαγορεύεται / δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Object not found / unassigned field
el: Το αντικείμενο δεν βρέθηκε / το πεδίο δεν έχει εκχωρηθεί

en: Command not allowed
el: Η εντολή δεν επιτρέπεται

en: Proxy authentication required
el: Απαιτείται έλεγχος ταυτότητας διακομιστή μεσολάβησης

en: Disk full
el: Πλήρης δίσκος

en: Could not sync due to a remote problem
el: Αδυναμία συγχρονισμού λόγω απομακρυσμένου προβλήματος

en: Could not run "two-way" sync
el: Δεν ήταν δυνατή η εκτέλεση «αμφίδρομου» συγχρονισμού

en: Could not sync some items
el: Αδυναμία συγχρονισμού ορισμένων στοιχείων

en: Process died unexpectedly
el: Η διεργασία τερματίστηκε απρόσμενα

en: Server sent bad content
el: Ο διακομιστής έστειλε εσφαλμένο περιεχόμενο

en: Sync canceled
el: Ο συγχρονισμός ακυρώθηκε

en: Connection timeout
el: Λήξη χρονικού ορίου σύνδεσης

en: Connection certificate has expired
el: Το πιστοποιητικό σύνδεσης έχει λήξει

en: Connection certificate is invalid
el: Το πιστοποιητικό σύνδεσης δεν είναι έγκυρο

en: Could not connect to the server
el: Αδυναμία σύνδεσης στον διακομιστή

en: Server not found
el: Ο διακομιστής δεν βρέθηκε

en: Unknown status
el: Άγνωστη κατάσταση

en: Synchronization
el: Συγχρονισμός

en: An account failed to sync. Would you like to sign in again?
el: Ο λογαριασμός απέτυχε να συγχρονιστεί. Θέλετε να συνδεθείτε ξανά;

en: Syncing %1 (Calendar)
el: Γίνεται συγχρονισμός %1 (Ημερολόγιο)

en: Could not sync calendar %1 from account %2.
    %3
el: Αδυναμία συγχρονισμού του ημερολογίου %1 από το λογαριασμό%2.
    %3

en: Finished syncing %1 (Calendar)
el: Ολοκληρώθηκε ο συγχρονισμός %1 (Ημερολόγιο)
