sync-monitor - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Accounts
ca: Comptes

en: Quit
ca: Surt

en: Could not load account info.
ca: No s'ha pogut carregar la informació del compte.

en: Logging in…
ca: S'està iniciant la sessió…

en: Sign in to sync
ca: Inicieu una sessió per a sincronitzar

en: Account sign-in failed. Please select your account to sign back in.
ca: Ha fallat l'inici de sessió amb el compte. Seleccioneu el vostre compte per a iniciar una sessió nova.

en: Yes
ca: Sí

en: Failed to configure account
ca: Ha fallat la configuració del compte

en: Forbidden / access denied
ca: No és permés/accés denegat

en: Object not found / unassigned field
ca: Objecte no trobat / camp no assignat

en: Command not allowed
ca: Ordre no permesa

en: Proxy authentication required
ca: Cal autenticació per al servidor intermediari

en: Disk full
ca: El disc està ple

en: Could not sync due to a remote problem
ca: No s'ha pogut sincronitzar a causa d'errors al servidor remot

en: Could not run "two-way" sync
ca: No s'ha pogut executar la sincronització «doble via»

en: Could not sync some items
ca: No s'han pogut sincronitzar alguns elements

en: Process died unexpectedly
ca: El procés ha mort inesperadament

en: Server sent bad content
ca: El servidor ha enviat continguts incorrectes

en: Sync canceled
ca: Sincronització cancel·lada

en: Connection timeout
ca: S'ha excedit el temps màxim de connexió

en: Connection certificate has expired
ca: Ha vençut el certificat de la connexió

en: Connection certificate is invalid
ca: El certificat de la connexió no és vàlid

en: Could not connect to the server
ca: No s'ha pogut connectar amb el servidor

en: Server not found
ca: No es troba el servidor

en: Unknown status
ca: Se'n desconeix l'estat

en: Synchronization
ca: Sincronització

en: An account failed to sync. Would you like to sign in again?
ca: Ha fallat la sincronització d'un compte. Voleu iniciar la sessió novament?

en: Syncing %1 (Calendar)
ca: S'està sincronitzant %1 (calendari)

en: Could not sync calendar %1 from account %2.
    %3
ca: No s'ha pogut sincronitzar el calendari %1 des del compte %2.
    %3

en: Finished syncing %1 (Calendar)
ca: Ha finalitzat la sincronització de: %1 (calendari)
