sync-monitor - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Invalid host URL
hu: Érvénytelen host URL

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Your username
hu: Ön felhasználóneve

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Your password
hu: Ön jelszava

en: Cancel
hu: Mégse

en: Continue
hu: Folytatás

en: Accounts
hu: Fiókok

en: Quit
hu: Kilépés

en: Could not load account info.
hu: Fiókinformációk betöltése sikertelen.

en: Logging in…
hu: Belépés…

en: Sign in to sync
hu: Lépj be a szinkronizáláshoz

en: Account sign-in failed. Please select your account to sign back in.
hu: Sikertelen belépés a fiókba. Kérem válassza ki a fiókját a belépéshez.

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Failed to configure account
hu: Nem sikerült a fiók beállítása

en: Forbidden / access denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Object not found / unassigned field
hu: Az objektum nem található / nem hozzárendelt mező

en: Command not allowed
hu: Nem engedélyezett parancs

en: Proxy authentication required
hu: Proxyhitelesítés szükséges

en: Disk full
hu: Betelt a lemez

en: Could not sync due to a remote problem
hu: Távoli problémák miatt a szinkronizálás sikertelen

en: Could not run "two-way" sync
hu: Sikertelen „két-irányú” szinkronizálás futtatása

en: Could not sync some items
hu: Néhány elem szinkronizálása sikertelen

en: Process died unexpectedly
hu: A folyamat váratlanul leállt

en: Server sent bad content
hu: A kiszolgáló rossz tartalmat küldött

en: Sync canceled
hu: Szinkronizálás megszakítva

en: Connection timeout
hu: Időtúllépés

en: Connection certificate has expired
hu: A kapcsolat tanúsítványa lejárt

en: Connection certificate is invalid
hu: A kapcsolat tanúsítványa érvénytelen

en: Could not connect to the server
hu: Sikertelen csatlakozás a szerverhez

en: Server not found
hu: A kiszolgáló nem található

en: Unknown status
hu: Ismeretlen állapot

en: Synchronization
hu: Szinkronizálás

en: An account failed to sync. Would you like to sign in again?
hu: Egy fiók szinkronizációja sikertelen. Szeretne újra belépni?

en: Syncing %1 (Calendar)
hu: Szinkronizálás: %1 (Naptár)

en: Could not sync calendar %1 from account %2.
    %3
hu: A(z) %2 fiók %1 naptárjának szinkronizálása sikertelen.
    %3

en: Finished syncing %1 (Calendar)
hu: Szinkronizálás befejezve: %1 (Naptár)
