lomiri-system-settings-online-accounts - en to am translation catalogue (25 entries)

en: User name
am: የ ተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የ መግቢያ ቃል

en: Duplicate account
am: መግለጫ ማባዣ

en: There is already an account created for this email address.
am: በዚህ ኢሜይል አድራሻ ቀደም ብሎ መግለጫ ተፈጥሯል

en: OK
am: እሺ

en: This service is not available right now. Try again later.
am: ይህ ግልጋሎት ለጊዜው ዝግጁ አይደለም: ትንሽ ቆይተው እንደገና ይሞክሩ

en: Try Again
am: እንደገና ይሞክሩ

en: Loading…
am: በመጫን ላይ...

en: Cancel
am: መሰረዣ

en: ID
am: መታወቂያ

en: Remove account…
am: መግለጫ ማስወገጃ...

en: Remove account
am: መግለጫ ማስወገጃ

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
am: ይህ %1 መግለጫ ከ ስልኩ ውስጥ ብቻ ይወገዳል ፡ በኋላ እንደገና ሊጨምሩት ይችላሉ

en: Remove
am: ማስወገጃ

en: Access to this account:
am: ወደ እዚህ መግለጫ ጋር ለመድረስ

en: Add account…
am: መግለጫ መጨመሪያ…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
am: መግለጫን እዚህ ማስቀመጥ መተግበሪያውን ሁል ጊዜ መጠቀም ያስችለዋል ለ እያንዳንዱ መተግበሪያ እርስዎን እንዲፈርሙ ክመጠየቅ ይልቅ

en: Accounts
am: መግለጫ

en: Add account
am: መግለጫ መጨመሪያ

en: No accounts
am: መግለጫ የለም

en: Add account:
am: መግለጫ መጨመሪያ:

en: wants to access your %2 account
am: የ እርስዎ መግለጫ ጋር መድረስ %2 ይፈልጋሉ

en: Allow
am: መፍቀጃ

en: Add another account…
am: ሌላ መገለጫ መጨመሪያ…

en: Don't allow
am: መከልከያ
