lomiri-system-settings-online-accounts - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة السر

en: Cancel
ar: إلغاء

en: ID
ar: المعرّف

en: Remove account…
ar: إزالة حساب...

en: Remove account
ar: أزِل الحساب

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ar: سيُحذف حساب "%1" من هاتفك فقط. يمكنك إضافته مُجددا في وقت لاحق.

en: Remove
ar: أزِل

en: Access to this account:
ar: الوصول إلى هذا الحساب:

en: Add account…
ar: إضافة حساب...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ar: تخزين تفاصيل الحساب هنا يتيح للتطبيقات استخدام الحسابات دون الحاجة للولوج لكل تطبيق.

en: Accounts
ar: الحسابات

en: Add account
ar: إضافة حساب

en: No accounts
ar: لا حسابات

en: Add account:
ar: إضافة حساب:
