lomiri-system-settings-online-accounts - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: User name
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Contraseña

en: Duplicate account
ast: Cuenta duplicada

en: There is already an account created for this email address.
ast: Ya hai una cuenta creada con esta direición de corréu.

en: OK
ast: Aceutar

en: This service is not available right now. Try again later.
ast: Esti serviciu nun ta disponible nesti momentu. Tenta sero.

en: Try Again
ast: Tentar de nueves

en: Loading…
ast: Cargando…

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove account…
ast: Desaniciar cuenta...

en: Remove account
ast: Desaniciar cuenta

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ast: La cuenta %1 desaniciaráse namái del to teléfonu. Pues amestala de nueves sero.

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Access to this account:
ast: Accesu d'esta cuenta a:

en: Add account…
ast: Amestar cuenta…

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ast: Atroxar equí los detalles de les cuentes dexa a les aplicaciones usar les cuentes ensin tener d'aniciar sesión en cada aplicación.

en: Accounts
ast: Cuentes

en: Add account
ast: Amestar cuenta

en: No accounts
ast: Nun hai cuentes

en: Add account:
ast: Amestar cuenta:

en: wants to access your %2 account
ast: quier accesu a la cuenta de %2

en: Allow
ast: Permitir

en: Add another account…
ast: Amestar otra cuenta...

en: Don't allow
ast: Nun permitir
