lomiri-system-settings-online-accounts - en to az translation catalogue (18 entries)

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Password
az: Şifrə

en: Loading…
az: Yüklənir...

en: Cancel
az: İmtina

en: ID
az: Kimlik

en: Remove account…
az: Hesabı sil...

en: Remove account
az: Hesabı sil

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
az: %1 hesabı yalnız telefonunuzdan silinəcək. Daha sonra təzədən əlavə edə bilərsiz.

en: Remove
az: Sil

en: Access to this account:
az: Bu hesaba giriş:

en: Add account…
az: Hesab әlavә et

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
az: Hesab məlumatlarınızı buraya qeyd etdiyinizdə, hər tətbiqetmə üçün təzədən hesab açmağın qarşısını almaq üçün tətbiqetmələrin hesablardan istifadə etməsinə icazə verə bilərsiniz.

en: Accounts
az: Hesablar

en: Add account
az: Hesab әlavә et

en: No accounts
az: Hesab yoxdu

en: Add account:
az: Hesab əlavə et:

en: Allow
az: İcazə ver

en: Don't allow
az: İcazә vermә
